Jump to content

Bardzo prosze o interpretacje

gonia111
 Share

Recommended Posts

Witam bardzo prosze jesli moge prosić o interpretacje mojego snu

Byłam z moja koleżanka w jakimś pomieszczeniu i siedziało 2 wóch męszczyzn ale byli oni indianami z tym że ubrani w skóry brazowe i jeden zaproponował że poleje moje oczy płynem dzięki któremu bede lepiej widzieć :( kiedy polewał moje oczy poczułam jak patrzy na mnie i przenika wzrokiem w moje ciało i krzycze do koleżanki żeby go zabrała a ona mówi zamknij oczy ja mowie że nie moge bo on je trzyma i czułam jak wnika we mnie :( strasznie sie bałam a wkońcu ona polała woda w moja twarz zimna i pon przestał sie patrzec w moje oczy i przenikać we mnie strasznie się wytraszyłam i obudziłam sie a raczej zerwałam i serce mni tak mocno biło że myslałam że wyskoczy mi z piersi gdzieś w oddali przwinoł mi się mój mąż zmarły cos mowił do mnie ale nie pamietam i mame która zmarła także gdzieś widziałam

ostatnio mam sporo problemów jestem bo energetycznym oczyszczeniu gdyż jest taka jedna co macza łapska gdzie nie trzeba w moja strone i byłam w bezpośrenim zagrożeniu jesli moge prosić o interpretacje snu mam nadzieje że nic dziwnego znów sie nie przypałętało do mnie

Pozdrawiam i dziekuje