Skocz do zawartości

liczba 38


eefkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie daje mi spokoju ten sen:Jest ciemno i mrocznie jadę szybko na łyżwach,zbliżam się do ulicy przy której mieszkam i widzę moją zmarłą ciotkę która krzyczy że przy ulicy ...........38 będzie pożar,jestem zdziwiona i mówię ,że przecież nie ma takiego numeru(bo naprawdę nie ma)!Mam wrażenie że to 38 ma jakieś znaczenie,ale jakie? Może ktoś pomoże zinterpretować.Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Gdy je dodajac do siebie, sprowadzisz do jednej cyfry wyjdzie Ci dwa. ( 3+8 = 11, 1+1= 2) Dwojke - czyli pare- ogarnie pozar. Domyslasz sie juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry- liczylam na domyslenie sie, ale sie widac przeliczylam. Zatem musze wylozyc kawe na lawe. Ow pozar symbolizuje milosc, namietnosc. Nawet w mowie potocznej uzywa sie czasem zwrotu "ogarnal ich pozar zmyslow" lub "ogien namietnosci", mozna tez "plonac z milosci".

Sen wiec , moim zdanie wrozy eefce, ze i ona zaplonie do kogos szczerym uczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz,kaffko, ze nie potrafie czytac ze zrozumieniem. Ok.

Ja mam inne zdanie na ten temat.

Piszesz takze ze liczba 38 nie ma zadnego znaczenia...No po prostu rece i nogi opadaja a przy tym szczeka. We snie wszystko ma znaczenie a liczby przede wszystkim! Podswiadomosc czesto uzywa ich jako szyfru i zrozumienie go daje niezwykle trafne interpretacje, o czym wielokrotnie sie przekonalam.Nie mozna ich ignorowac. Dlatego np. Jung wkladal wiele wysilku w to, by zrozumiec ich znaczenie, ilekroc pojawialy sie w interpretowanym przez niego snie.

Ja rowniez Cie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jung odcinal swoje emocje? Dobre! 10/10!!!

Mozesz mi podac zrodlo tej cennej informacji?

Moze w koncu doczekam sie w morzu slow- jednego argumentu?

I co ma mi dac porownanie reakcji? Nie potrzebuje dowartosciowywac sie w ten sposob.

Z tym opadaniem to - UWAGA- byla przenosnia.

Z jednym sie zgodze- dyskusja jest denna. Ale doceniam Twoj samokrytycyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...