Jump to content

Czy coś naprawdę zgraża mojej córce ???


icehot4
 Share

Recommended Posts

Witam mam na imię Ewa i założyłam dziś te konto po to by poprosić kogoś o interpretację mojego snu gdyż jest on bardzo niepokojący. A oto opis snu

Znajduję się w jakimś bogatym domostwie odbywa się (chyba) jakiś bal oczywiście w tym samym miejscu gdzieś znajduje się moja (obecnie 21 letnia córka) nagle podchodzi do mnie jakiś człowiek (mam wrażenie że kiedyś już gdzieś go widziałam) i pyta się mnie czy nie odkupiła bym rysunków dziecka biorę te rysunki do ręki okazuje się że to rysunki z zerówki mojej córki zapytałam się z kąd on to ma a on na to że dużo rzeczy jej ma (oczywiście odkupiłam rysunki) zaraz potem ten facet pokazał mi zdjęcia (oczywiście to były zdjęcia mojej Madzi) z czasów jak miała 6-13 lat (oczywiście odkupiłam je) na jednym ze zdjęć był jakiś długowłosy mężczyzna obejmował moją 10 letnią córkę byłam w szoku a mężczyzna który sprzedawał mi te rzeczy powiedział mi że ten długowłosy mężczyzna jest narzeczonym mojej córy po czym uśmiechną się i powiedział że to już nasze drugie spotkanie a trzeci raz się już nie zobaczymy wtedy się zbudziłam. Boję się o Madzię ponieważ zawsze gdy mam sny związane z nią zawsze coś niedobrego się z nią dzieje ( o mało nie została zgwałcona , groziło jej wydalenie ze szkoły, próbowała popełnić samobójstwo, miała wypadek samochodowy) zawsze tak jest dlatego poważnie zaczynam się obawiać na dodatek ten facet z mojego snu nie kłamał to naprawdę było nasze drugie spotkanie pierwsze było gdy miałam 13 lat i byłam poważnie chora wtedy przyszedł ten facet i niestety jedyne co pamiętam to tylko to że zapowiedział że odwiedzi mnie jeszcze 2 razy. CZy mam się czego obawiać czy popadam tylko w paranoję proszę pomóżcie

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen dziwny ale czy zawierający ostrzeżenie trudno do konca sprecyzować.

Jak ja widzę taki sen. Moim zdaniem ten "facet" z twoich snów to jest osoba która jest waszym duchem opiekuńczym - waszym czyli twoim i córki (stąd te rysunki i zdjęcia - jakby pokazywał ci że jest przy niej cały czas).

Niepokojące jest te zdjęcie z mężczyzną o długich włosach. Dlaczego uważam że jest niepokojące bo długie włosy wskazują na jakieś "pogmatwane" myśli tego człowieka. To że obejmuje twoją córkę gdy maiła 10 lat może wskazywać na dużą różnicę wieku pomiedzy nimi. Czy cie przedczymś ostrzega - tu musisz sobie przypomnieć co tak cię zbulwersowało w tym zdjęciu.

Co ci mogę poradzić - modlitwę do anioła stróża twojej córki, może wtedy przyjdze jakieś wytłumaczenie danej sytuacji, może kolejne sny pokażą realne zagrożenie, chyba że twoja córka jest w związku z "niewłaściwym" mężczyzną i ten sen dotyczy własnie tego.

Niestety jak widzisz w mojej interpretacji jest bardzo dużo "może" i "chyba" co wskazuje na to że sen jest czytelny tylko dla osoby śniącej ja tu jestem tylko osobą która wskazuje na pewne niepokjące rzeczy zaś do ciebie nalezy znalezienie prawdziwego znaczenia tego snu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...