Skocz do zawartości

sen o robakach


kaasia89

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację mojego dzisiejszego snu.

Śniło mi się, że u mnie w łazience na suficie bylo strasznie duzo robaków. robaki te były brązowe, nie które latały. Miałam wrażenie że coś budują stąd tez stwierdziłam ze to pszczoły/osy choc absolutnie ich nie przypominaly. wychodziły gdzieś zza płytek a ja sie ich balam( nacodzień robaki wywołuja u mnie obrzydzenie) . Pomyslalam ze trzeba wyremontowac lazienke, zeby si ich pozbyc. Myslalam tez zeby spryskac je Raidem, ale ostatecznie nic im nie zrobilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, myślę, że nie powinnaś się bać, być może sen był odwzorowaniem Twojego złego dnia, np. w pracy, w domu. Sny generalnie są odzwierciedleniem naszego samopoczucia w ciągu całego dnia. Jeżeli chodzi o interpretację tego snu...robaki...możliwe, że chodziło o pewne problemy, które Cie nękają i musisz je rozwiązać.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez winteer
nastepnym razem zaczne usuwac posty zamiast je edytować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sama nie wiem. W sennikach online spotkalam sie z interpretacja robaka ktory wrecz przeciwnie oznacza cos pozytywnego. Gdzies nawet przeczytalam ze latajace robaki moga symbolizowac spelniajace sie marzenia. Czyli zupelnie skrajne wypowiedzi. Ciekawe. Sama nie wiem jak odnosic sie do sennikow online i na ile im ufac.

A faktycznie wczoraj wrocilam ze szpitala wiec moze to mialoby byc tym nieprzyjemnym wydarzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem jak odnosic sie do sennikow online i na ile im ufac.

 

Szczerze? W ogóle!!!!!

 

A robaki pod sufitem oznaczają dosłownie (choć może nieco kolokwialnie ;p) to co siedzi u Ciebie "pod kopułą" :) Jakieś takie "przeszkadzacze" - myśli, emocje, których chciałabyś się pozbyć gdyż wzbudzają negatywne odczucia.

Tak jak mówi Tao-Universum, samopoczucie, zmęczenie - te robaki można spryskać Raidem i pozbyć się ich natychmiast, ale może wystarczy po prostu odpocząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...