Jump to content

Tarot a kontakt między ludźmi

Ruda Jędza
 Share

Recommended Posts

Ja z takim zapytaniem: które karty mówią wg Was o kontakcie? Chodzi mi o spotkanie, kontakt tel, netowy etc i także jaki charakter, będzie ten kontakt miał - w sensie o towarzyszące temu emocje

np

[paź buław] - mało znaczące rozmowy, słowa - ktoś może bardzo chcieć ale w sumie na słowach się kończy

paź mieczy - to bardziej uszczypliwe rozmowy, cięty język, takie wbijanie szpileczki z uśmiechem na twarzy

paź denarów - tu mi się nasuwa kontakt, wiadomość krótko i na temat

paź kielichów - rozmowa w stylu czytaj między wierszami, ten pazik taki trudny dla mnie do określenia, bo niby chce ale tylko tak nieśmiało się wychyla, jakieś spojrzenia może, uśmieszki, badanie terenu w sprawie

rycerz buław - wpadnie i wypadnie, ożywione spotkanie, "ktoś wpadnie jak po ogień"

rycerz mieczy - kojarzy z rozmową trudną, mówienie komuś prawdy w oczy, faktów - niekoniecznie miłych, spotkanie, rozmowa na chłodno, z dystansem, bez sentymentów

rycerz denarów - pomału ale do przodu, kontakt taki w ślimaczym tempie, raz na jakiś czas, lub że trza trochę na niego poczekać

rycerz kielichów - tu bym widziała kontakt for fun, nic na poważnie, w takim flirciarskim stylu i atmosferze.. coś jak pan poznał panią na imprezie pod wpływem i jej cukruje ;p

2 buław - kontakt, rozmowa po której i tak nic nie wiadomo, która nic nie wyjaśnia, dogadywanie się, bujanie się z odpowiedzią

2 mieczy - kontakt tel, smsowy, przez neta - gg - taki w którym nie widzimy drugiej osoby. a z drugiej str nie chcemy być w kontakcie z kimś - w sumie to zależy od kart pobocznych

2 denarów - kontakty, rozmowa nieszczera, ukrywanie własnych emocji, nie mówienie prawdy, dobra mina do złej gry

2 kielichów - zaproszenie, kontakt, wiadomość, spotkanie

3 kielichów - kontakt, spotkanie w większym gronie, zabawa

3 denarów - kontakt " w potrzebie", wspólne zadanie do wykonania, praca nad czymś, coś co wymaga udziału osób 3cich

5 buław - rozmowa podnosząca adrenalinę, ożywiona bardzo, konkurencja, obrona własnego zdania

6 buław przybycie kogoś, lub wiadomość od kogoś z daleka, powrót kogoś

6 mieczy - tu mi się kojarzy z przepływem info więc sms, internet.. jeśłi spotkanie to z kimś kto jest w oddaleniu, gdzie musimy przebyć jakąś drogę - mostem czy cuś

6 denarów - tu i czekanie na kontakt i info otrzymane - też od kart zależy

6 kielichów - spotkanie, info od kogoś z przeszłości, spotkanie kogoś kogo dawno nie widzieliśmy

7 buław - obrona swojego zdania przed innymi

7 denarów - czekanie na spotkanie, wiadomość, kontakt ogólnie - ale jaki efekt tego oczekiwania będzie to zależy od kart obok

8 buław - się dzieje, duży natłok wydarzeń, duży przepływ informacji, "gorąca linia" na tel, ruch jak na centralnym

MAG - kontakt teorytycznie możliwy ale jakoś go brak

RYDWAN - kontaktu brak

WISIELEC - jw

KOŁO - kontakt z przypadku, losowy

SĄD - kontakt ponowny z kimś

Jeśli macie jakieś podpowiedzi, inne spojrzenie to piszcie :) jak wpadnie mi coś jeszcze do głowy to dopiszę.

• Like 2
  • Super 1

U mnie Rudzia RYDWAN to kontakt na bank i Pazik i Rycerz kijów też, no i jescze 8 kijów. :)) A 4 i 7 mieczy często pokazują mi kontakt telefonicxzny albo internetowy

na ten rydwan to zależy jak patrzeć.. w sumie chyba też zależy od kart obok i od talii bo np. w Casanovie pokazuje, że jedno odjeżdża, oddalenie się no a w Wait-cie ten rydwan jakby jechał "na nas"

dzięki za info o 4ce i 7ce mieczowej :)

Pewniaki odzewu to u mnie:

6 kielichów - w przypadku kogoś z przeszłości

6 buław

Sąd

Rycerze wszyscy

Giermek buław

Giermek kielichów

2 kielichów

8 buław - u mnie pokazuje kontakt internetowy

:)

• Thanks! 1

• 2 months later...

5 Mieczy= kontakt telefoniczny

Rycerz denarów= listonosz list od kogoś może przynieść

3 Puch= do spotkania w większym gronie na pewno dojdzie, nawet jak jest osłabiane 7 den, to trzeba będzie poczekać, ale dojdzie

2 Buław- do kontaktu bezpośredniego może nie dojść (przy pytaniach typu "czy będzie kontakt z jego strony?"), bo żadna strona się nie ruszy z inicjatywą, chociaż chęci są

2 Mieczy -jw, ale tu chęci może zabraknąć

Rycerz Mieczy- schadzka kochanków, gdy w domu żona czeka (pewnie opcja z mężem też)

Kapłan- może być spotkanie więcej niż 2 osób, ale może pokazać tylko przygotowania do wyjścia na spotkanie

8 Mieczy- miniemy się z kimś, z kim się umówiliśmy, takie skojarzenie z drzwiami obrotowymi- my wchodzimy, a ktoś akurat musi wyjść, pokazuje mi też spóźnienie na spotkanie lub przekładanie go na następny termin

giermek denarów- jako karta pierwsza z 3 nie pokazuje mi kontaktu, ale jako druga lub trzecia tak:) nawet odwiedziny kogoś:)

8 buław- kontakt na bank

jak coś mi się skojarzy to dopiszę:)

Edited by Izabela123
  • Thanks! 1

• 7 months later...

Poniżej zestawy kart, ktore pokazały w mojej praktyce kontakt internetowy lub telefoniczy, może się komuś przyda

tak

Rycerz mieczy

Król den, 10 Puch, as den

Rycerz Buław, Sąd, as mieczy

Paż buław- bardzo szybko

2 mieczy, 8 den, rycerz den

cesarzowa, Rycerz Buław, As puch

5mieczy, 9 Pucharów, 2 Mieczy

8 Mieczy, 3 Buław, 9 Puch

królowa den, sąd, rydwan -ale najpierw inicjatywa strony pytającej

Słońce, Król Pucharów, 9 mieczy

koło, 6 den, mag

Giermek den, król den, król puch-bardzo intensywny

3 buław

6 Mieczy, Król Puch, 6 puch

paź mieczy, mag , wisielec

Moc, Q Puch, 4 Mieczy

7 den

słońce, 2 den, moc, gwiazda-tak, ale nagle koniec

Królowa Buław, Król Mieczy, Koło- po jakimś czasie

Paź mieczy-sms

Król den, 5 Puch, Rycerz mieczy

9 mieczy, Moc, 9 Buław

Umiarkowanie, Królowa Buław, 2 mieczy

Słońce, Rycerz Buław, Głupiec

Sąd, 10 Mieczy, 2 Puch- ale ucięty bardzo szybko

Słońce, Król Puch, 3 Mieczy- szybko koniec

As mieczy, As Buław, 8 Mieczy- tak, krótko, zwięźle

• 4 weeks later...

Dziewczyny super jesteście!

Dzięki wielkie za Wasze wpisy w tym temacie. Dla mnie Wasze wszystkie wypowiedzi są wielce pouczające.

A przy wypowiedzi Rudej Jędzusi uśmiałam się do łez przy opisie do 8 Buław, że jest to "gorąca linia" na tel, ruch jak na centralnym", hahaha, świetne skojarzenie z tym Centralnym :)))) I dzięki temu jeszcze łatwiej można znaczenie karty zapamiętać :czarodziej:

• Medal 1

• 4 years later...
  • Ismer changed the title to Tarot a kontakt między ludźmi
  • 1 year later...

Która z kart mówi o tym kto pierwszy się odezwie? Osoba pytająca czy osoba której dotyczy pytanie?

• Ekspert
13 minutes ago, monka011 said:

Która z kart mówi o tym kto pierwszy się odezwie? Osoba pytająca czy osoba której dotyczy pytanie?

To raczej zależy od zadanego pytania i kart które są w rozkładzie. Nie ma kart jednoznacznie mówiących: „To facet się skontaktuje” czy „To Ty się odezwiesz”. 

• W punkt 4

• 6 months later...

3 buław + Cesarz + As kielichów 

Kontakt z pracy, a także kontakt w którym obydwie strony stały za swoją racją. 

• Super 1