Skocz do zawartości

Ślub nie z moim mężczyzną


agnieszka89_rsl

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się, że przygotowywaliśmy się z moim narzeczonym do ślubu, bylo kilka prób w Kościele (taka mała Kapliczka, ktora obojgu nam się podoba, więc miejsce wymarzone). Na próbie generalnej mojego przyszłego męża nie mogło być i zamiast niego obok mnie stał mój kolega (o dziwo był to ktoś małoistotny dla mnie-kumpel z liceum, z którym szczerze mówiąc zamienilam może kilka zdań). Co się okazało na ślubie mojego narzeczonego również nie było, a slub brałam z tym kolegą - byłam zrozpaczona, chcialam uciekać, wszystko przerwać. W pierwszej ławce zauważylam mojego bylego chłopaka. Znów mi się nie podobalo jego zachowanie, a on się ze mnie śmiał, cieszyl się, że jest jak jest. Widziałam mamę, ona się cieszyła, że nie biorę ślubu z moim ukochanym. Czulam się fatalnie, było mi przykro... Okazalo się, że do ślubu nie doszło, przyjechał mój mężczyzna i wszystko zniknęło, znaleźliśmy sie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, ale może nie tyle przyszle życie, co inaczej sobie wyobrażałam ten okres w którym jesteśmy, jest jeden główny problem między nami, którego nie potrafię rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...