Jump to content

Śmieci i dziwne groby


Guest maja111
 Share

Recommended Posts

Guest maja111

Moze tym razem uda się komuś zinterpretować mój sen. Byłam na cmentarzu, ale nie było tam normalnych grobów. Stałam przy jakichś śmieciach, odgarnęłam je grabiami jakby do jakiegoś dołka, śmietnika, zrobił się porządek. Jednak pozostało jeszcze bezbarwne szkło, miałam wiadomość, ze powinnam, je także zgrabić, ale nie zrobiłam tego. Zostawiłam to szkło. Potem widziałam dwa groby, jeden miał należeć do mojego pradziadka, a drugi do moje siostry. Nie było nagrobków, zwykłe ziemne groby. Dodam, że grób pradziadka jest już skopany, grób siostry jeszcze jest, zmarła w momencie narodzin, ale jest pochowana w dużym grobie, należącym do zmarłej siostry mojej babci. Groby były na moim parafialnym cmentarzu, ale w innych miejscach niż znajdowały się w rzeczywistości, były blisko siebie. Miałam wrażenie, ze ja także powinnam znaleźć się w grobie, ale nie chciałam umierać. Gdy uprzątnęłam śmieci poczułam się lepiej, stwierdziłam, ze teraz mogłabym pójść do grobu, ale było mi jakoś żal życia.

Potem nagle pojawiła się kwestia godziny, była 16.40, a ja miałam czas do 17.20, o 17.20 odjeżdża ostatni autobus do mojej miejscowości z pobliskiego miasta powiatowego.

Nie pamiętam jaka była pora dnia, sądzę, że popołudnie. Na cmentarzu nikogo oprócz mnie nie było.

Ni w ząb nie mogę tego zrozumieć.

Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Uporządkowanie grobów na cmentarzu - to jak uporządkowanie przeszłości.. zwłaszcza ze poczułaś sie lepiej i spokojniej. Co do bliskiego rozmieszczenie grobów - widocznie to są osoby nadal dla Ciebie bliskie.

Ważne w tym snie jest jeszcze coś - mianowicie tęsknisz za nimi, ale nie chcesz umrzeć - czyli mozesz zdawać sobie sprawę z tego, że w zyciu masz jeszcze wiele do zrobienia, czujesz chęć życia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...