Jump to content

Odciski stop, kontrola

Guest
 Share

Recommended Posts

Bardzo prosilabym o pomoc w interpretacji tego snu. Snilo mi sie ze gdzies mialam jechac (chyba) i byla jakas kontrola. Kobiety w mundurach zdecydowaly ze trzeba dac odcisk stop. Zdjelam buty i musialam isc spory kawalek na boso po zwirze (co bylo dosc bolesne). W koncu doszlam do jakiegos pomieszczenia a tam te kobiety zaczely szukac czegos w moich butach. Rozcinaly je, oderwaly podeszwy itd. Znalazly tylko kawalki butow ale spakowaly je w woreczki jakby znalazly narkotyki. Potem chcialy zobaczyc wszystkie moje buty. Byl tam jakby palstikowy przezroczysty but. Chcialy wiedziec gdzie jest drugi. Odpowiedzialam ze go wyrzucilam bo jest okropny i ten tez mozna wyrzucic. Potem znalazlam sie w domu w ktorym wiedzialam ze kiedys mieszkalam. Inne kobiety zmienialy wystroj pokoju. Sciany byly zrobione jakby z plyt ktore one odsuwaly i nakladaly na to material wiec wygladalo jak tapeta. Zauwazylam ze sciany byly brudne i zniszczone.

Bylabym wdzieczna za wszelkie sugestie :)

Z gory bardzo dziekuje

Guest winteer

Ta kontrola skojarzyła mi się z przestrzeganiem zasad w życiu - tymbardziej, że jazda drogą kojarzy się z podróżą przez życie.

Stopy - to jakby sposób postepowania i decydowanie (skojarzenie z kroczeniem, planowaniem następnego ktoku) - widocznie masz poczucie że musisz się rozliczac ze swoich postępów, co w konsekwencji moze być mało komfortowe (idziesz na boso).

Te kobiety przeszukujące Twoje buty - być może masz wrażenie jakby Twoje metody postepowania były gruntownie sprawdzane i oceniane?

A co do tych ścian - one były brudne przed czy po tapetowaniu, bo nie zrozumiałam za bardzo?

Winteer- kochana jestes. Na Ciebie zawsze mozna liczyc. Co do tapetowania- to one kladly na brudne sciany nowe tapety/ material. Takie przypudrowanie go**a..... Z wierzchu wygladalo pieknie a pod spodem syf...