Skocz do zawartości

dom w lesie, wielu znajomych, ruiny


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

śnił mi sie las, zielony z bardzo wysokimi drzewami Przez las przebiegała droga, która prowadziła na polane do jakiegoś domu Nie był to mój dom, ale był brzydki, tak jakby ktoś postawił tylko mury i skończył budować Tą drogą przychodzili do tego domu moi znajomi I nagle zobaczyłam jak idzie kolega z którym kiedyś kręciłam Zapytałam o jego narzeczoną i ich ślub (w rzeczywistości planuje ze swoja narzeczona sie pobrać, a ja do niego "czuje" już tylko przyjaźń, z reszta to nas łączy do dziś) Odpowiedział mi, ze już jest sam, że się z nią rozstał i poszedł do tego budynku Wiec ja poszłam za nim Spotkałam tam innych znajomych Każdy zachowywał sie bardzo na luzie Oraz koleżankę (moja była przyjaciółka), której coś sie stało z zębem i pobiegła do łazienki (ja miałam wyrwanego zęba kilka dni temu, wiec może to takie odbicie rzeczywistości) Potem wszyscy wyszliśmy przed dom Spojrzałam w jego stronę i widzę tych dwóch facetów z mojego snu o truciźnie i rychłej śmierci mojej babci i dziecka Tak jak w tamtym śnie i w tym zapamiętałam głównie tego łysego cwaniaka ubranego na czarno i w czarnych okularach W tym śnie również cwaniakował Dom natomiast był w totalnej ruinie, jakby ktoś zaczął go burzyć Została tylko jedna ściana z wyrwami na okno a do okola leżał gruz I koniec snu

 

w ogóle odkąd mam wyrwanego zęba mam bardzo dużo snów o zębach, np śniło mi sie ze myłam zęby i podrażniłam szczoteczką ranę po zębie i zaczęłam pluć krwią Nie wiem czy to sen spowodowany zabiegiem, czy jednak może coś znaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałabym, że Twój sen jest odbiciem rzeczywistosci i że to co kiedyś budowaliscie stało sie ruiną (dom) - tymbardziej że chłopak się żeni i nie bedzie mogło Was połączyc nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...