Jump to content

Sukienki

Guest Astra_
 Share

Recommended Posts

Guest Astra_

Witam

Dzisiaj śniło mi się że wybierałam razem z koleżankami sukienkę do mojego ślubu kościelnego. Przeglądałyśmy dużo propozycji głównie na komputerze ale miałyśmy parę sztuk w domu. Zakończyło się na tym że wybrałyśmy czerwoną sukienkę do ślubu cywilnego. Dziewczyny bardzo mnie wychwalały ze bosko w niej wyglądam itp i sen się skończył.

Rzecz działa się u mnie w domu nie wiem z kim miałam brać ten ślub bo nie było o tym mowy a w rzeczywistości nie planuje ślubu

Pozdrawiam

Witam!

Trochę żartem sen bym zatyłował: "Kiedy przyjdzie ON?"

Kto to jest ten tajemniczy ON nie wiem ale mam nadzieje że w niedługim czasiem ty mi powiesz.

Sen moim zdaniem jest o tym że jesteś już gotowa do nowej namietnej miłości (czerwona sukienka).

Co do koleżanek, moze ci poprostu kibicują w oczekiwaniu na pozytywne zmiany w twoim życiu.

Pozdrawiam;

Sławomir

Guest Astra_

Hehehe jaka błyskawiczna odpowiedz :)

ON :) Hmmmm jest tajemniczy ON ale kiedy przyjdzie i czy w ogóle przyjdzie tego nie wiem.

Z tymi zmianami pozytywnymi i kibicowaniem jest racja bo już długo to trwa i wszystkie byśmy chciały żeby wreszcie się coś ruszyło w dobrym kierunku

Dziękuje za interpretację :)

Pozdrawiam

Astra

Guest Astra_

Nie nie nie nie nie :)

Ja nie mam o nic żalu nie mam nawet prawa do tego :) Ja tu nie jestem sama a Ty tylko jeden po za tym poświęcasz nam swój czas :) Więc jak może być mowa o zaniedbaniu :)