Skocz do zawartości

Prośba o interpretację


Gato Negro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o interpretację szansy na związek. Podam dwie możliwości:

Ja 30.01.1977, on 24.04.1980

albo

Ja 30.01.1977, on 28.12.1967

 

Bardzo jestem ciekawa interpretacji.

Myślę, że różnica wieku jest tu mniej istotna

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gato Negro,

 

Z oboma Panami jestes w relacjach karmicznych. Numerologicznie, na podstawie Dróg Życia, jesteście również dobrze dopasowani. Więc z tej pozycji cięzko stwierdzić coś konkretnego, a więc trzeba zajrzeć głebiej. Mam nadzieję, że jakoś uda mi się to logicznie przedstawić :) A więc tak:

 

Pan 1 (24.04.1980)

 

Oboje jestescie 1 z Drogi Zycia. Kiedy te dwie siły sie złaczą, są dynamiczne, ponieważ obie współzawodniczą i obie chcą być numerem pierwszym. Potrafia wspolnie, w harmonii prowadzic interesy i zamienic je nawet w imperium, ale z chwila, gdy zaczynaja rywalizowac, gdy zazdrosc lub konflikt nagle zacznie sie uzewnetrzniac, wpadaja w kłopoty. Przykra rywalizacja sprawia, ze staja sie dotknieci, staja zli i msciwi. Takze w przypadku dwoch 1 nalezy patrzec prosto przed siebie, na wizje tego, co zamierza sie wspólnie stworzyc. Poniewaz 1 sa krytyczne wobec siebie, to manifestuja swoj krytycyzm rowniez na zewnatrz. Np., powiedzmy, ze chca przejac wladze w firmie. Jesli pracuja razem, ów krytycyzm bedzie dzialac na ich korzysc. Ale jesli maja zwyczaj wytykania sobie błedów, to szybko mogą stac sie bardzo mali i bardzo biedni. Czyli w najgorszym przypadku zwiazek moze zaczynac sie od "Mozemy zrobic wszystko" i konczyc sie na "Nie mozemy niz zrobic. Nie mozemy nawet wyjsc z domu, bo tak jestesmy zajeci walka miedzy sobą." Trzeba pamietac w takiej sytuacji o tym, aby nie zbaczac z wytyczonej sciezki i nie tracic z oczu wytyczonego celu.

 

To jest oczywiscie opis bardzo ogolny - jest mnostwo zwiazkow 1-1 i jestem pewna, ze kazdy z nich i tak wyglada inaczej: miesci sie w tych ramach, spelnia zalozenia wibracji 1, natomiast rozncie wynikaja z mnostwa innych wibracji, ktore partnerzy posiadaja w swoich portretach numerologicznych. To, co napisalam powyzej, to wszystkie mozliwe scenariusze... Wiec na pewno nie jest tak, ze w przypadku 1-1 musza byc kłótnie... 1 maja to do siebie, ze lubia rywalizowac, byc najlepsze, tylko trzeba pamietac, zeby tej rywalizacji nie wnosic do zwiazku i juz :)

 

Tak jak juz pisalam, jestescie w relacji karmicznej, poniewaz Twoja Droga Zycia (DZ) pokrywa sie z Jego 1 Punktem Zwrotnym (1PZ), tak że: DZ=1PZ=1. W takiej sytuacji mówi sie, ze osoba posiadaja w swoim prtrecie numerologicznym wibrację naszej Drogi Zycia pojawila sie w naszym zyciu po to, aby pomóc nam zrealizowac te Drogę Zycia. Czyli moze łaczy Was jakis wspolny projekt, wspolna inicjatywa... pomaga Ci byc przedsiebiorcza, niezalezna, cos w tym stylu.

Pan 2 (28.12.1967)

 

Pan 2 jest 9/27, czyli sa to osoby uduchowione, nastawione na pomaganie innym. W ich przypadku moze to wygladac tak, ze dobro innych stawiaja nad swoje wlasne, priorytetem moga byc problemy innych, a nie ich wlasne... Nie palą się do zawierania zwiazkow. Ta wibracja raczej nie pomaga im w ich zawieraniu.

 

Z tym Panem masz teraz ciekawą sytuacje: on jest zarówno w Cyklu, jak i w Punkcie Zwrotnym o wibracji 1 (czyli Twojej DZ), a Ty za niedługo (od 2012) wkroczysz w Punkt Zwrotny o wibracji 9/27 - czyli dokładnie jego DZ. Czyli wyglada na to, jakbyscie byli sobie teraz szczegolnie potrzebni nawzajem.

 

Moze byc to bardzo ciekawy zwiazek. 1 powinny unikac myslenia, ze 9 je przewyzsza. W takim zwiazku 1 moga wpadac w gniew i okazywac agresje, 9 zas z trudem beda to akceptowac. Problemem dla 9 jest stałe rozpatrywanie przeszłosci, powinny sie tego zdecydowanie oduczyc, poniewaz 1 zyja dniem codziennym i mogą odczuwac irytację na skutek wałkowania przezyc z przeszlosci. Jesli taka para nauczy sie zyc terazniejszoscia i cieszyc sie tym, co ma, oboje beda bardzo zadowoleni ze zwiazku.

 

Takze wybor ciezki jesli chodzi o numerologie. Gdybym to ja miala wybierac, to moim zdaniem jest wieksze prawdopodobienstwo, ze lepiej beda dogadywac sie liczby natutalnie dopasowane (np.1-1, 2-2, 3-3 itp.) niz kompatybilne (np. 1-9, 3-5). W takich przypadkach bardzo przydatne jest rowniez biopowinowactwo. Przyjmuje sie, ze w zwiazkach nie powinno byc ono nizsze od 33%, poniewaz partnerzy beda czuc sie obco w swoim towarzystwie. Im jest ono wyzsze, tym lepiej, jednak skrajnosci w druga strone tez nie sa zalecane, np. 100%. A u Ciebie to wyglada tak:

 

Pan 1:

 

fizyczne - 39%

psychiczne - 71%

intelektualne - 51%

 

Pan 2:

 

fizyczne - 21%

psychiczne - 21%

intelektualne - 27%

 

Takze w przypadku Pana 2, po pierwszym zauroczeniu, moze przyjsc poczucie obcosci... Wyglada na to, ze Pan 1 to lepszy kandydat - raz, po jest numerologicznie naturalnie dopasowany, a dwa - ma zdecydowanie lepsze biopowinowactwo z Tobą :)

 

Pozdrawiam,

Magda

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...