Skocz do zawartości

miłość, dziecko, ksiądz, uczucia, kochanka - trudna sytuacja z życia


pionas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

dzisiaj miałem dość dziwny sen.

Otóż śniło mi się że siedziałem na trawie z kobietą która jest ze mną w ciąży i przytulaliśmy się, uśmiechaliśmy, całowaliśmy, wokół nas spacerowali ludzie, minęła też nas moja młodsza siostra, czekaliśmy na księdza, z którym chciałem porozmawiać... Powiedziałem też do tej kobiety że ją kocham, ale ona mi nie odpowiedziała - co mnie lekko zdziwiło.

 

Potem miałem kolejny sen:

śniło mi się że jestem w sanatorium, śniło mi się że rozebrałem jakąś dziewczynę, śniło mi się że chciałem spakować swoje rzeczy, szukałem walizki by sprawdzić czy wszystko do niej wejdzie, znalazłem w niej trochę pieniędzy, podczas porządków włączyłem też muzykę. Nie byłem pewny czy wszystko wejdzie do torby i chciałem aby kolega pociągiem przywiózł mi drugą torbę...

 

 

 

Jak interpretować taki sen? W moim życiu obecnie jest mega problem - wdałem się w romans ze starszą (ale ładną i fajną) od siebie mężatka (ta kobieta ze snu z którą się przytulam i itp) i być może będę ojcem (tak mi powiedziała) ale nie chce odejść od męża, mam wahania czy powinienem walczyć o prawa do dziecka czy nie...

Edytowane przez pionas
zły tytuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem się wyprowadzać z domu byśmy razem zamieszkali, ale ona podjęła decyzję że zostanie z mężem, póki co to nie rozmawiamy, nie naciskam, chcę jej dać trochę czasu, co prawda dla mnie to trudne, żyć w stresie i itp póki co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem taki sen, że spotkałem kolegę w sklepie i miał całą twarz białą lub taką jakby po jakimś wypadku (lekko zdartą i itp), później jechałem samochodem ze znajomymi i widziałem tego kolegę (on miał jechać do niemiec do pracy) i miał kolizję, ale nic mu się nie stało, uśmiechnęliśmy się i pojechałem dalej - co to może wróżyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...