Skocz do zawartości

moi rodzice zabili i zjedli moja dziewczyne


lewy2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj mialm bardzo dzwiny sen ktory mczyl mnie przez cala noc, zwazajac na to z wogole zadko mam sny postanowilem go tu opisac bo byc moze chce mi on cos przekazac.

 

Przez cala noc snilo mi sie ze moj ojciec zabil moja dziewczyne ja to poczedlem sprawdzic i to okazalo sie prawda i jeszcze on zapytal sie mnie czy "chce moze zeberko" bo wlasnie gotujee ja mu na to odpowiedzialem ze ide na policje i wtedy on zaczal mnie gonic cala noc sie przed nim ukrywalem pozniej do poscigu za mna dolaczyla moja cala rodzina ktora chciala mnie zjesc, a ja ciagle uciekalem i nie moglem sie nigdzie na dluzej schowac, Okazalo sie we snie ze mieszkam obok nich w innym domu wiec tym ciezj bylo mi sie przed nimi schowac, widzalem przez okno ich domu jak w salonie spi na materacach moja cala rodzina (w tym takze ta daleka, kotrej nie widzialem od lat) ostatecznie nie ma zakonczeniu snu cala noc poprostu uciekalem i strasznie sie balem i bylem roztrzesiony, zal mi bylo po stracie ukochanej dziewczyny, a jednoczesnie okropnie sie balem ze mnie tez zjedza.

 

Wiec ze sn troche poplatany, ale musialem tu gi opisac bo jest godziny 8 rano w sobote a ja juz nie spie bio ciagle mam to uczucie strachu w sobie,

Moglby ktos zinterpretowac ten sen?

 

Z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświadomie obawiasz się albo wyczuwasz że jej nie akceptują.

Szukasz pomocy ale czujesz się osaczony przez ich opinię, wydaje ci się że tylko ucieczka może cie uratować,

niestety chyba trzeba będzie z nimi porozmawiać jak Ty widzisz swoje życie, możliwe że nawet zawalczyć o tą wizję,

bierność spowoduje tylko poczucie stłamszenia, no takie sygnały daje Twoja podświadomość

Mam nadzieję że dobrze się ułoży. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo rzeczywiscie moi rodzice nie akceptuja mojej dziewczyny a ja rzeczywiscie chcialbym to zmienic, ale nie chce ich ranic i juz sam nie wiem co mam robic.. chyba bede musial rzeczywiscie z nimi porozmawiac bo jak juz moja podswiadomosc mnie alarmuje to trzeba działac;) dziekuje bardzo za posiwecony czas na interpretacje snu.

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...