Jump to content

Znalezione dziecko

Guest maja111
 Share

Recommended Posts

Guest maja111

znalazłam dziecko, chyba to byłą dziewczynka. Niemowlak, może kilkumiesięczny. Wiedziałam, ze muszę się tym dzieckiem zaopiekować, nie miałam dla niego nic, ani mleka ani ciuszków, ani pieluch. Starałam się to gdzieś nabyć, mówiłam ludziom, że potrzebuję wyprawkę dla dziecka. We śnie byłam spokojna, nawet cieszyłam się, że znalazłam dziecko. Nie zastanawiałam się czyje ono jest, nie myślałam, aby szukać jego rodziców. Wiedziałam, ze to nie moje dziecko, ale czułam,. ze muszę się nim zaopiekować

Czy ktoś rozumie ten sen?

Guest winteer

Czasem dzieci (ludzkie czy zwierzęce) są symbolem czegoś nowego, czegoś co potrzebuje uwagi i opieki.. to mogą być różne rzeczy - ale zawsze wiążą się z odpowiedzialnością - dla przykładu - w pracy mozesz dostać nowe zadanie za które bedziesz odpowiedzialna, będziesz musiała dbać o rozwój jakiegoś projektu lub sprawy - zupełnie jakbyś opiekowała sie prawdziwym dzieckiem.. a wyprawka? być może bedziesz musiała zadbac o całą tą otoczkę - czyli o warunki w których Twoje dzieło będzie wzrastać.

A to ze we śnie nie było Twoje dziecko - widocznie coś będzie lub jest Ci powierzone, ale nie jest Twoja własnością.

W każdym razie widać ze jesteś osoba zorganizowaną - bo pamietasz o takich rzeczach dla dziecka jak pieluch czy mleko..

Ogólnie fajny sen :)

Guest maja111
Czasem dzieci (ludzkie czy zwierzęce) są symbolem czegoś nowego, czegoś co potrzebuje uwagi i opieki.. to mogą być różne rzeczy - ale zawsze wiążą się z odpowiedzialnością - dla przykładu - w pracy mozesz dostać nowe zadanie za które bedziesz odpowiedzialna, będziesz musiała dbać o rozwój jakiegoś projektu lub sprawy - zupełnie jakbyś opiekowała sie prawdziwym dzieckiem.. a wyprawka? być może bedziesz musiała zadbac o całą tą otoczkę - czyli o warunki w których Twoje dzieło będzie wzrastać.

A to ze we śnie nie było Twoje dziecko - widocznie coś będzie lub jest Ci powierzone, ale nie jest Twoja własnością.

W każdym razie widać ze jesteś osoba zorganizowaną - bo pamietasz o takich rzeczach dla dziecka jak pieluch czy mleko..

Ogólnie fajny sen :)

Dziękuję za interpretację:) Faktycznie, to jeden z nielicznych miłych snów ...