Skocz do zawartości

Bielizna damska na sznurze i kury wydziobujące brud zza paznokci


Gość maja111

Rekomendowane odpowiedzi

Na sznurze wisiała damska bielizna, była biała, większość należała do mnie. Sznur był rozwieszony na podwórku. Były tam też kury. Przykucnęłam i jedna kura zaczęła wydziobywać mi brud zza paznokci, a raczej szukać tam brudu. Druga Dziobała moje palce, ale dla mnie to było przyjemne, nie czułam bólu, wręcz pozwalałam kurom dziobać moją prawą dłoń. Było jasno. Nie pamiętam ile dokładnie było kur.

 

Co o tym sądzicie? Może ktoś mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, te kury we snie ewidentnie robiły Ci przysługę - usuwały to co zbędne, dzieki temu Twoje dłonie i palce były czyściejsze, pozbawione brudu - a jesli by to przełozyc na prozę zycia - być może jest ktoś kto pomaga lu wyręcza Cię w drobnych sprawach?

Wogóle w całym śnie jest sporo o czystości: od prania rozwieszonego na sznurze po manikiur robiony przez kury... co może mieć zwiazek z uporzadkowanym życiem albo czystymi intencjami.

 

A Tobie jak sie wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, te kury we snie ewidentnie robiły Ci przysługę - usuwały to co zbędne, dzieki temu Twoje dłonie i palce były czyściejsze, pozbawione brudu - a jesli by to przełozyc na prozę zycia - być może jest ktoś kto pomaga lu wyręcza Cię w drobnych sprawach?

Wogóle w całym śnie jest sporo o czystości: od prania rozwieszonego na sznurze po manikiur robiony przez kury... co może mieć zwiazek z uporzadkowanym życiem albo czystymi intencjami.

 

A Tobie jak sie wydaje?

 

Chciałabym, aby wiele rzeczy zaczęło się układać, na różnych płaszczyznach. I po częsci się układa. Dziękuję za interpretację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...