Jump to content

Bielizna damska na sznurze i kury wydziobujące brud zza paznokci

Guest maja111
 Share

Recommended Posts

Guest maja111

Na sznurze wisiała damska bielizna, była biała, większość należała do mnie. Sznur był rozwieszony na podwórku. Były tam też kury. Przykucnęłam i jedna kura zaczęła wydziobywać mi brud zza paznokci, a raczej szukać tam brudu. Druga Dziobała moje palce, ale dla mnie to było przyjemne, nie czułam bólu, wręcz pozwalałam kurom dziobać moją prawą dłoń. Było jasno. Nie pamiętam ile dokładnie było kur.

Co o tym sądzicie? Może ktoś mi pomóc?

Guest winteer

Wiesz, te kury we snie ewidentnie robiły Ci przysługę - usuwały to co zbędne, dzieki temu Twoje dłonie i palce były czyściejsze, pozbawione brudu - a jesli by to przełozyc na prozę zycia - być może jest ktoś kto pomaga lu wyręcza Cię w drobnych sprawach?

Wogóle w całym śnie jest sporo o czystości: od prania rozwieszonego na sznurze po manikiur robiony przez kury... co może mieć zwiazek z uporzadkowanym życiem albo czystymi intencjami.

A Tobie jak sie wydaje?

Guest maja111
Wiesz, te kury we snie ewidentnie robiły Ci przysługę - usuwały to co zbędne, dzieki temu Twoje dłonie i palce były czyściejsze, pozbawione brudu - a jesli by to przełozyc na prozę zycia - być może jest ktoś kto pomaga lu wyręcza Cię w drobnych sprawach?

Wogóle w całym śnie jest sporo o czystości: od prania rozwieszonego na sznurze po manikiur robiony przez kury... co może mieć zwiazek z uporzadkowanym życiem albo czystymi intencjami.

A Tobie jak sie wydaje?

Chciałabym, aby wiele rzeczy zaczęło się układać, na różnych płaszczyznach. I po częsci się układa. Dziękuję za interpretację :)