Jump to content

Ślub mój i nie mój


Guest Astra_
 Share

Recommended Posts

Witam

Śniło mi się że jechałam na ślub kolegi tylko że to ja miałam z nim ten ślub brać nie byłam z tego powodu zadowolona ponieważ po prostu go nie kocham. Na szczęście po drodze okazało się że jednak będzie to ślub jego i jego wybranki serca. Pamiętam że jechałam na ten ślub sama byłam w białej sukience jak by ślubnej ale nie do końca (chyba dlatego że to ja miałam brać ślub) i pamiętam swoje buty nowiusieńkie czerwone trampki. Jest jeszcze coś takiego że ja wiedziałam w śnie że jest listopad a na drugi dzień miała być wigilia (tak dziwnie ) i byłam zdziwiona że ten ślub jest w listopadzie a nie w marcu tak jak było planowane bo ten mój kolega bierze ślub w rzeczywistości.

Czy ten listopad i ta wigilia to dobrze kojarzę z ramami czasowymi ? W listopadzie będzie jakiś przełom w moim życiu i potrwa to do wigilii ?

 

 

Pozdrawiam

 

Przypomniało mi się jeszcze że po tym wszystkim to chyba jeszcze sił mi się sylwester ale nie jako zabawa tylko jako dzień sylwestrowy że ja wiedziałam że jest sylwester i był jakiś straszny zamęt u mnie na klatce schodowej

Edited by Astra_
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Tak jak to sibie wyajśniłas odnośnie ram czasowych jest bardzo trafne.

Co do przelomu też by sie zgadzało a jakiej dziedziny zycia to dotyczy swiadcza czerwone tramki i na pewno nie chodzi o bieganie po lesie a sprawy uczuciwe.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Jak zawsze szybko idziesz mi z pomocą. Tak podejrzewałam że ta sukienka, ślub i że te trampki są czerwone to o uczucia musi chodzić :) A powiedz mi czy to że one są takie ładne i nowe nie oznacza że ten przełom pójdzie w dobrym kierunku ?

Link to comment
Share on other sites

Białą sukienkę rozparywałbym jako coś nowego(w kontekście uczuć), zaś tramki w kolorze czerwonym odczytałbym jako coś co sprawi że "twoje poruszanie" będzie lekkie łatwe i przyjemne - w końcu to buty sportowe.

Co do tego czy idzie w dobrym kierunku moim zdaniem tak.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję jak będzie przełom w listopadzie to Ci od razu powiem chociaż to drugi sen który to zapowiada :) A co do trampek to moje ulubione buty :) pod każdą postacią :)

Edited by Astra_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...