Skocz do zawartości

W śnie kupiłam trupa!


aguska433

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen wyglądał następująco:

byłam z kims ( nie wiem kto to dokładnie był, ale wiem ze płci zenskiej) na miescie i zachciało nam sie jesć. Weszłam (sama) do jakiegoś sklepu. widziałam w nim ok. 3 półek i taką lodówkę, taką jak z reguły są z lodami. i była jeszcze lada, a za nią stał sprzedawca - wiem ze był młody i miał czarne włosy. kupiłam taki zestaw jak sa w magdonaldzie - jakieś frytki i kurczak czy cos takiego. i spojrzałam na ta lodówkę, a tam były zwłoki człowieka obdarte ze skóry. i ten sprzedawca zapropoował mi kupno tego trupa, a ja sie zgodziłam! wyjęłam go, jakoś tak smiesznie wzięłam na rece, ale cos mnie tknęło zeby go jednak zwrocic, ale wtedy ten sprzedawca powiedział zebym go jednak wzieła, bo zawsze mozna cos z niego wymienic, a potem zwrócić ( chodzi o to ze jakbym na przykład miała chorą wątrobę to bym mogła sobie wymienić na wątrobę tego truposza). wkoncu zostawiłam tego trupa i mój sen sie skończył.

 

nie wiem o co w tym chodzi, dlatego prosze Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam, bo przyszło mi tez do głowy, czy czasem nie jesteś przytłoczona obowiazkami, że dosłownie mogłas się poczuć jak "obdarta ze skóry".. ewemtualnie nowy zapas sił (skojarzyłam z przeszczepem) - ale widocznie nie jest tragicznie, bo w końcu zrezygnowałas z trupa.

 

U mnie sny o trupach, śmierci, pogrzebach czy cmentarzach jawią się też jako nawiązanie do czegoś z przeszłości, jako coś co "umarło" i nie wróci - a jak to jest z Tobą? było cos takiego, do czego możesz odnieść trupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, dziewczyny - nie smiejcie sie - ale fast-foody wlasnie mi sie kojarza z takim zamrozonym, truposzowatym jedzeniem i chora watroba od tego tluszczu...

a moze ostatnio rozmawialas z kims na temat takiego jedzenia albo wegeterianizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, raczej nie rozmawiałam, ale ciekawe jest to, ze ja wogóle nie jem takich rzeczy jak fast-foody! chyba ze mnie ktos w szkole poczęstuje (znaczy na przykład frytki jem, ale jak sobie sama w domu zrobię ;D)

winteer - raczej nie mam takiej rzeczy... przynajmniej na tą chwilę nie mogę sobie nic przypomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, to zatem nietypowe dla Ciebie zachowanie

a gdyby na to spojrzec od tej strony:

 

podejmiesz sie czegos, czego normalnie bys nie zrobila (z jakichs-tam wzgledow jednak sie zgodzisz) - i moze sie okazac, ze sprawa wyglada duzo gorzej nie przy pierwszym, powierzchownym spojrzeniu - ma" w pakiecie" wyjatkowo nieciekawy ciag dalszy (bedziesz to widziala czarno na bialym) - i wtedy sie wycofasz z ciagniecia tego dalej...

moze wlasnie cos takiego sie zaczyna dziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...