Jump to content

Wieś, mama, babcia, tradzik, lustro...


Tiika
 Share

Recommended Posts

Byłam u siebie na działce na wsi(w moim małym, starym domku) razem z babcią, mamą. Mieli przyjechać do nas nasi znajomi, i chłopak który mi się podoba. Problem w tym że miałam tam straszny trądzik a byłam bez makijażu...Kiedy moja mama coś(pomidora)kroiła przy stole, ja starałam się podejść do lustra(nieduże ze złotą ramką) zobaczyłma w nim tylko rozmazany obraz siebie, prędko stamtąd uciekłam po akurat do naszego domu wchodzila znajoma mamy a mi było głupio pokazać się w takim stanie. Poszłma do łóżka, położyłam się, babcia przykryła mnie pomarańczowym kocem i udawałam że śpie! Ta znajoma pare razy do mnie podeszła ale nic nie mówiłyśmy, ja nadal leżałam odwrócona dfo niej plecami. Potem znalazałam się na jakimś pustym, wysuszonym, zniszczonym polu blisko mojego domku gdzie normalnie jest zielony ogródek. Byłam na tym polu z moim tatą kiedy w pewnej chwili podszedl do mnie niby ten chłopak który mi się podoba, ale ja odwracałam twarz bo wstydziłam się jej stanu...Tylko ten chłopak byl inny...całkiem inny...Miał ogromny, garbaty nos, i długie jasno brązowe włosy. Potem przykucłam razem z tatą, moją mama, tymi znajomymi i tym chłopakiem na właśnie tej suchej, trawie, słomie. Siedzieliśmy az w pewnej chwili zobaczyłam coś skaczącego na ziemi! To była mała żabka. Chwyciłam ją i trzymałam w rękach, niektórzy się śmiali inni coś tam mówili ale nie wiem co.

 

Dziwny sen ale proszę o interpretację...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję :smile: , w tym co mówisz jest wiele prawdy...nieraz spotkałam się z opiniami że przesadzam, zabardzo sie przejmuję...

A o jakich okularach mówisz? Chodzi Ci o tzw., różowe czy wręcz takie które ukazaują mi świat ciemniejszym niż jest :wink: ? Mogłabyś mi to hmmm tak jeszcze dokładniej zinterpretować...bo wydaje mi sie że możemy razem trafic w sedno moich problemów:).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...