Jump to content

Cmentarz & samolot

xOmenxx
 Share

Recommended Posts

Witajcie.. prosiłbym o interpretacje pewnego snu poniewaz juz z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak cos mi nie daje spokoju sni sie pare razy pod rzad to cos musi znaczyc a wiec odnosnie snu:

Stoje sobie przed jakims lasem nagle widze coraz nizej ******acy samolot, nagle spada na ziemie i wybucha.. pozniej nagle przenosze sie na jakis cmentarz jest ciemno, ponura chociaz nie ma nocy, jest na nim pelno nagrobkow, chodze miedzy nimi podchodze w koncu do jednego zaczynam czytac i w tym momencie pojawia sie ktos i zaczynam z tamtad uciekac wtedy nagl estoje na srodku cmentarza a przedemna lezy ten plonacy samlot, nie caly tylko kawalek i nagle staja jacys ludzie od ktorych uciekam az w pewnym momencie sie budze.. Z tego co pamietam kiedys juz mialem ten sen lecz juz teraz mnie meczy ktoras noc z kolei.. a co do samolotu.. bardzo wiele mam snow w ktorych po prostu spada... prosze powiedzcie co ten sen moze oznaczac ? Nie wiem czy to ma powiazanie ale ostatnio snil mi sie tez powazny wypadek kawalek od mojego domu.. samochody byly totalnie zniszczone i strasznie sie balem do nich podejsc. Powiedzcie cos o tym.

Edited by xOmenxx