Jump to content

Szczury, Szaman i Rozmowa


Atheo
 Share

Recommended Posts

Mój sen był realistyczny ale to od pewnego czasu norma :) Prosze was o pomoc w interpretacji bo niby symbol oczywisty a jednak...

Byłam z całą najbliższą rodziną w jakimś domu, dodam że jest na siedmioro, budynek posiadał trzy piętra, był drewniany, miał jeszcze strych i piwnice. Nigdy nie miałam własnego pokoju ze względu na ilość rodzeństwa, a tam na trzecim piętrze na które wjeżdżało się windą dostałam pokój. Duży, dwuczęściowy, chciałam w nim posprzątać bo był bałagan ale wtedy pojawiły się szczury. Normalnie się ich panicznie boje ale we śnie trzymałam się tylko z daleka. Zaczęło się ich pojawiać więcej więc umknęłam wychodząc na zewnątrz. Wtedy zobaczyłam dokładnie jak owy dom wygląda, spory drewniany, w stylu lekko wiktoriańskim z farbą łuszczącą się na deskach. Spotkałam jakiegoś mężczyzne, zdawał się być starym indiańskim szamanem i on powiedział żebym z tymi szczurami pogadała. Jak powiedział, tak zrobiłam. A one mi odpowiadały. W końcu stanęło na tym że zamieszkają nie niepokojone na strychu a ja odzyskam swój pokój.

Dodam że owe szczury potem nabrały ludzkich cech, były inteligentne tylko odpychające. Jakbym zbyt śpiesznie oceniła je po pozorach.

Z góry za pomoc dziękuje i pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Posprzątanie domu, to jak posprzątanie w swoim życiu, a skoro we śnie byli tez Twoi bliscy - być może chodzi o jakieś sprawy rodzinne.. za to szczury skojarzyłam albo z problemami albo niefajnymi ludźmi (chociaż ze snu wynika, że jednak o ludzi chodzi), z reszta to i tak niewielka różnica bo i tak wolisz sie od nich na dystans trzymać. Zauważyłas łuszczącą sie farbę na budynku - możliwe, że coś przez lata narastało, coś domaga sie odnowienia - jakby coś w Twoim życiu domagało się dosłownie "remontu"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...