Jump to content

Szczury, Szaman i Rozmowa

Atheo
 Share

Recommended Posts

Mój sen był realistyczny ale to od pewnego czasu norma :) Prosze was o pomoc w interpretacji bo niby symbol oczywisty a jednak...

Byłam z całą najbliższą rodziną w jakimś domu, dodam że jest na siedmioro, budynek posiadał trzy piętra, był drewniany, miał jeszcze strych i piwnice. Nigdy nie miałam własnego pokoju ze względu na ilość rodzeństwa, a tam na trzecim piętrze na które wjeżdżało się windą dostałam pokój. Duży, dwuczęściowy, chciałam w nim posprzątać bo był bałagan ale wtedy pojawiły się szczury. Normalnie się ich panicznie boje ale we śnie trzymałam się tylko z daleka. Zaczęło się ich pojawiać więcej więc umknęłam wychodząc na zewnątrz. Wtedy zobaczyłam dokładnie jak owy dom wygląda, spory drewniany, w stylu lekko wiktoriańskim z farbą łuszczącą się na deskach. Spotkałam jakiegoś mężczyzne, zdawał się być starym indiańskim szamanem i on powiedział żebym z tymi szczurami pogadała. Jak powiedział, tak zrobiłam. A one mi odpowiadały. W końcu stanęło na tym że zamieszkają nie niepokojone na strychu a ja odzyskam swój pokój.

Dodam że owe szczury potem nabrały ludzkich cech, były inteligentne tylko odpychające. Jakbym zbyt śpiesznie oceniła je po pozorach.

Z góry za pomoc dziękuje i pozdrawiam! :)

Guest winteer

Posprzątanie domu, to jak posprzątanie w swoim życiu, a skoro we śnie byli tez Twoi bliscy - być może chodzi o jakieś sprawy rodzinne.. za to szczury skojarzyłam albo z problemami albo niefajnymi ludźmi (chociaż ze snu wynika, że jednak o ludzi chodzi), z reszta to i tak niewielka różnica bo i tak wolisz sie od nich na dystans trzymać. Zauważyłas łuszczącą sie farbę na budynku - możliwe, że coś przez lata narastało, coś domaga sie odnowienia - jakby coś w Twoim życiu domagało się dosłownie "remontu"