Jump to content

Basen, woda, chłopak - powtarza się ;)


aashilda
 Share

Recommended Posts

Witam :)

Od jakiegoś czasu bardzo często śni mi się chłopak, któremu bardzo się podobałam jeszcze w szkole podstawowej, ale nigdy nie byliśmy parą ( ja nie chciałam). Nie mamy teraz ze sobą kontaktu, ale mieszkamy w jednym mieście.

Dziś śniło mi się, że wróciłam do szkoły i razem z klasą pojechaliśmy na wycieczkę nad ciepłe baseny. Dziwne było to, że klasa była podstawówkowa, ale pojechał z nami mój nauczyciel z liceum. W drodze na te baseny była klasówka-test i ten nauczyciel dał mi test rozwiązany, miałam go tylko podpisać swoim nazwiskiem, odpowiedzi były poprawne. Miał się o tym nikt nie dowiedzieć, ale nagle wszyscy wiedzieli o tym teście od nauczyciela dla mnie, z tym, że nikt tego nie komentował złośliwe. Po dotarciu na miejsce okazało się, że baseny są rodzajem korytarzy-labiryntów, ale woda w nich była czysta i ciepła. Nie mogłam znaleźć swojego stroju kąpielowego, koleżanki poszły pływać a ja zostałam. Nagle znalazłam się w tym basenie-korytarzu ( już w stroju), szłam w tej wodzie do koleżanki, mijał mnie właśnie chłopak, o którym piszę na początku i uśmiechał się. Podeszłam do koleżanki, za nią zobaczyłam ślizgawki i wodospady, chwilkę pogadałyśmy i ona skomentowała ze znaczącą miną ten test od nauczyciela. Było mi trochę przykro, a trochę czułam się podniecona. Nagle znalazłam się w pokoju ( widziałam, że jest ona na terenie basenu), do którego zapukał ten chłopak, otworzyłam , wszedł i zaczął mnie całować, poddałam się mu, chętnie się z nim całowałam, ale on chciał czegoś więcej (...), nie zgodziłam się, argumentując, że jestem mężatką ( to prawda) i wyrzuciłam go siłą z pokoju. Za chwilę do pokoju wszedł nauczyciel i zaczęłam się z nim kochać :roll: :oops:

Później znowu na chwile znalazłam się na basenie i znowu z powrotem w tym pokoju, tak jakaś kobieta zaczęła mnie nacierać wonnymi olejkami i w pokoju znalazł się ten chłopak i znowu zaczął sie do mnie dobierać, nie chciałam i zaczełam sie bronić, ta kobieta, która mnie nacierała tymi olejkami przychwyciła mnie, żeby mu pomóc, zaczęlam się bronić, mówiłam, że mam okres :oops: , kazał jej sprawdzić ... i obudziłam się.

Wiem, że pokręcony ten sen, ale sama nie wiem co mam o tym myśleć, tym bardziej, że sny z tym chłopakiem nawiedzają mnie bardzo często.

Proszę o pomoc i interpretację :))

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za pomoc! :)

Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności - wszystko pasuje ! I jak jeszcze raz przeczytałam opis mojego snu, to rzeczywiście stał się czytelny po uzyskanej odpowiedzi.

Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję i pozdrawiam !

:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...