Jump to content

Warsztat nr 26


lavis
 Share

Recommended Posts

Pod koniec września byłam na pewnej zorganizowanej imprezie-zlocie;

1-czy było to w moim rodzinnym miescie?

 

2-opiszcie to miejsce.

 

3-Z czym zwiazany był ten zlot-impreza?(charakterystyczna rzecz która łączyła wszystkich uczestników)

 

4-Co musieliśmy robić,codziennie podczas tego zlotu?(było pewne zadanie-na czym ono polegało?)

 

A dla chętnych ,lubiących odnajdywać rzeczy,niezobowiązujace ćwiczonko;

coś zgineło (nie istotne co),gdzie to jest...?i wyszły Runy;

Mannaz,Jeran(o) Isa-kto ma ochotę i czas -prosze bardzo.

 

Odpowiedz w niedzielę,no chyba że sie troche przedłuży.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1.Fehu o, Uruz o, Perdro o, Algiz, Do konca nie wiedzieliscie gdzie ma odbyc sie ten zlot wydaje mi się ze nie byl w twoim rodzinnym mieście i błądziliście i przez to wydaliście sporo pieniedzy na bezyne moglo to byc gdzies dalej jakies malo znane miasto.

 

2. wyrd, ehwaz, teiwaz o, iwaz, wielki plac pole dookola butki ludzie w nich siedzą i cos robia a kolo nich przechodza inni ludzie i ogladaja i kupują wygląda mi to na festyn na świeżym powietrzu..

 

3 sowelo o, fehu, mannaz dagaz o, przez forme zarobkowania (sprzedawania, zachecania do kupna ludzi ) chcieliście nakłonić ludzi aby otworzyli sie na jakas forme zmiany i wydaje mi sie ze chodzi o ekologie.

 

4.ehwaz, raido, sowelo o, wunjo, laukaz o, durisaz o, wydaje mi sie ze musieliście chodzić i nakłaniać ludzi aby zrozumieli ze szczęście to nie lekceważenie natury bo może sie to skończyć zle dla wszystkich ale Ehwaz Naudiz Kaunaz Raido czyli wspólnie skończyć się kłócić i zacząć działać.

 

Zobaczymy jak mi poszło ehhh

Edited by brydziu
Link to comment
Share on other sites

co do zaginionej rzeczy to może to być pod łóżkiem (materacem albo poduszką) gdzie spicie razem z mężem, coś mi mówi, że rzecz została schowana

Edited by brydziu
Link to comment
Share on other sites

1. Odala (o), Berkano, Mannaz (o), Sowelo (o) - Nie, zlot nie odbył się w twoim rodzinnym mieście. Miejsce to było dla ciebie nowe. Minęło dużo czasu i nerwów zanim tam trafiliście.

2. Iwaz, Eisaz (o), Gebo, Kaunan, Durisaz - Wydaje mi się że nieopodal tego miejsca jest cmentarz, samo miejsce jest jakby troszeczkę poddane działaniu czasu, jednak nie straciło swojego klimatu. Panuje tam dobra aura wzajemnej chęci pomocy. Jest tam ciepło i miejsce dobrze strzeżone. Więc może jakiś Hotel, albo pensjonat?

3. Kaunan, Iwaz, Uruz, Laukaz, Berkano (o) - Coś związanego z jogą? mistycyzmem? (nie wiem dlaczego, ale po głowie cały czas chodzi mi słowo: średniowiecze)

4. Ehwaz, Gebo, Wyrd, Naudiz - Myślę, że codziennie mieliście wesprzeć kogoś ciepłym słowem lub czynem, by rozproszyć zły los.

 

 

Co do dodatkowego zadania: Rzecz jest w miejscu w którym rzadko przebywasz. Jest tam chłodniej niż w innych miejscach więc wnioskuję że może to być piwnica.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

1. Ehwaz, Thurisaz, Uruz - możliwe, że to jest miasto w którym wzięłaś ślub co mogłoby oznaczać, że to Twoje rodzinne miasto aczkolwiek jakoś mam wrażenie, że jest ono bliższe Twojemu mężowi... Chyba pracowałaś tam swego czasu. Oprócz tych dobrych wspomnień możesz mieć też te mniej sympatyczne związane z tym miastem.

2. Jera, Mannaz, Perthro - otoczone polami (chyba osamotniona osada), w pobliżu jakiś las, stare drzewo i może górki. Miejsce zacienione, blisko natury. Mam wrażenie, że to jakieś domki były.

3. Sowilo, Ingwaz, Isa - z leśnictwem, sadownictwem, uprawami, ogródkami działkowymi... z jednej strony Słońce, z drugiej mróz, a po środku małe ziarenko, które przygotowuje się do zimy... nie wiem co o tym mam myśleć.

4. Dagaz, Ansuz, Mannaz - mieliście rozmawiać albo to było związane z rozmową, śpiewem, powietrzem... Miało to być inne za każdym razem i każdy z osobna musiał to zrobić... Mam wrażenie, że mieliście pisać piosenki (oczywiście w temacie zlotu) i je potem śpiewać lub układać jakieś scenki, które się potem odgrywało...

 

A ta rzecz, którą zgubiłaś może być w jakimś niedrewnianym (plastikowym, metalowym) pojemniku, w pobliżu jest zimno i raczej w okolicy nie ma zbyt wielu rzeczy...

 

Ten warsztat raczej nie będzie udany, ehh... :(

 

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

1. Nauthiz, Durisaz, Jera - zlot nie odbył się w twoim rodzinnym mieście, miałaś problem, żeby tam trafić albo było zamieszanie w związku z terminem albo miejscem zlotu.

2. Uruz, Durisaz, Kenaz - mogło to być miejsce związane ze zdrowiem (sanatorium jakieś) albo związane z przezwyciężaniem przeszkód, stojących na drodze w jakiejś życiowej sytuacji. Było tam kilka drzew, może ognisko, dużo latarń albo pochodni,

3. Mannaz (o), Ehwaz, Durisaz (o) - z pomocą innym, z rozwiązywaniem problemów, może jakieś warsztaty psychologiczne?

4. Ansuz (o), Nauthiz (o), Algiz (o) - przeprowadzaliście trudne rozmowy może z biednymi i/lub nieszczęśliwymi ludźmi, próbowaliście rozwiązywać problemy.

 

5. Blisko wody, więc może w łazience, kuchni? Jest to miejsce używane przez kilka osób, nie prywatne. Wydaje mi się, że już tam sprawdzałaś, ale nie dojrzałaś tego przedmiotu. Myślę, że jakaś szafka, szpara pod meblami albo pod wanną, ewentualnie odpływ.

Link to comment
Share on other sites

Czas na odpowiedz;

Pod koniec września bylismy na zlocie starych,zabytkowych aut,

1-zlot odbył się w Borowicach,koło Jeleniej Góry,byłam tam po raz pierwszy.Najbliższą odpowiez dał Brydziu "wydaliście sporo pieniedzy na bezyne moglo to byc gdzies dalej jakies malo znane miasto."Ale wszyscy odpowiedzieli dobrze,że nie w moim rodzinnym mieście.

 

2-Miejsce położone w górach,plac strzeżony,pensjonat z domkami,niedaleko był cmentarz,Tu najtrafniej odpowiedział Wales "Wydaje mi się że nieopodal tego miejsca jest cmentarz, samo miejsce jest jakby troszeczkę poddane działaniu czasu, jednak nie straciło swojego klimatu. Panuje tam dobra aura wzajemnej chęci pomocy. Jest tam ciepło i miejsce dobrze strzeżone. Więc może jakiś Hotel, albo pensjonat"Brydziu też dobrze ; opisał bardzo dokładnie miejsce które kończyło zlot a mianowicie rynek w Jeleniej Górze,lecz chodziło mi bardziej o miejsce zakwaterowania i siedziby tego zlotu.

 

3-Chodziło o stare auta.Każdy kto chciał brac w nim udział musiał przyjechać starszym marcedesem,to wszystkich łączyło-chyba jakoś zle sformułowałam pytanie bo nikt nie trafił.Wales ,ze średniowieczem (bo tez tymi autami zwiedzaliśmy zabytki)poniekąd dobrze odpowiedział.

 

4-Jesli chodzi o zadanie ,to było następujące;dostawaliśmy codzienne tzw.itenery z wytyczoną trasą,na zasadzie "za 150m skręc w lewo,póżniej przy znaku STOP skręć w lewo itd."I tak musieliśmy wg.tego jeżdzić,kazdy z osobna i odnajdywać miejsca spotkań,tam wykonywać odpowiednie zadania i znowu w drogę.Najbliżej był Colin " Miało to być inne za każdym razem i każdy z osobna musiał to zrobić.JaneDoe tez dobrze-z pomocą innych rozwiazywanie problemów.

 

 

Za zwycięzce tego warsztatu ogłaszam (trudny wybór,bo kazdy odpowiedział w pewien sposób dobrze)Welesa.

 

Jeśli chodzi o zagubioną rzecz ,to niestety na razie sie nie znalazła.Ale dziekuje wszystkim za pomoc.

Edited by lavis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...