Jump to content

Zmarły były Partner, obce dziecko, obrączka, fotografie


caro8383
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snów związanych z moim byłym partnerem, który zginął w wypadku. Od jakiegoś czasu śni mi się już nie On sam, a tylko symbole i obrazy z nim związane.

 

Pierwszy sen - kąpałam dziecko w wannie, nie swoje dziecko ale byłam wobec niego troskliwa, to dziecko chyba straciło matkę i ja się nim zajmowałam; na półce nad wanną leżała obrączka którą kiedyś od Niego dostałam, widziałam wyraźnie jej wzory i grawerowany napis, który faktycznie moja obrączka miała. Trzymając to dziecko patrzyłam na obrączkę. Tak sen się zakończył.

 

Drugi sen miał miejsce dzisiaj - w domu mojej babci, na regale, stały fotografie mojego zmarłego Partnera, były to fotografie z jego dzieciństwa, na niektórych byliśmy razem, był jego brat. Był tam też taki obraz w ramie, na którym były przypięte dwa nasze zdjęcia jako dzieci (jakby od legitymacji), przypięta modlitwa-błogosławieństwo na całe życie, wszystko na pluszowym czerwonym materiale, wyglądające jak obraz w ramie. Zdjęcia które stały na półce były podświetlone, bardzo kolorowe i piękne.

 

Wcześniej śnił mi się jako postać, czułam jego obecność w każdym śnie, od czasu samotnej i długiej wizyty na cmentarzu - przestał mi się śnć tak wprost, tylko te symbole...

 

 

Proszę o interpretację, bo nie wiem co to może oznaczać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...