Skocz do zawartości

Zmarły były Partner, obce dziecko, obrączka, fotografie


caro8383

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snów związanych z moim byłym partnerem, który zginął w wypadku. Od jakiegoś czasu śni mi się już nie On sam, a tylko symbole i obrazy z nim związane.

 

Pierwszy sen - kąpałam dziecko w wannie, nie swoje dziecko ale byłam wobec niego troskliwa, to dziecko chyba straciło matkę i ja się nim zajmowałam; na półce nad wanną leżała obrączka którą kiedyś od Niego dostałam, widziałam wyraźnie jej wzory i grawerowany napis, który faktycznie moja obrączka miała. Trzymając to dziecko patrzyłam na obrączkę. Tak sen się zakończył.

 

Drugi sen miał miejsce dzisiaj - w domu mojej babci, na regale, stały fotografie mojego zmarłego Partnera, były to fotografie z jego dzieciństwa, na niektórych byliśmy razem, był jego brat. Był tam też taki obraz w ramie, na którym były przypięte dwa nasze zdjęcia jako dzieci (jakby od legitymacji), przypięta modlitwa-błogosławieństwo na całe życie, wszystko na pluszowym czerwonym materiale, wyglądające jak obraz w ramie. Zdjęcia które stały na półce były podświetlone, bardzo kolorowe i piękne.

 

Wcześniej śnił mi się jako postać, czułam jego obecność w każdym śnie, od czasu samotnej i długiej wizyty na cmentarzu - przestał mi się śnć tak wprost, tylko te symbole...

 

 

Proszę o interpretację, bo nie wiem co to może oznaczać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...