Jump to content

Zmarły były Partner, obce dziecko, obrączka, fotografie

caro8383
 Share

Recommended Posts

Witam,

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snów związanych z moim byłym partnerem, który zginął w wypadku. Od jakiegoś czasu śni mi się już nie On sam, a tylko symbole i obrazy z nim związane.

Pierwszy sen - kąpałam dziecko w wannie, nie swoje dziecko ale byłam wobec niego troskliwa, to dziecko chyba straciło matkę i ja się nim zajmowałam; na półce nad wanną leżała obrączka którą kiedyś od Niego dostałam, widziałam wyraźnie jej wzory i grawerowany napis, który faktycznie moja obrączka miała. Trzymając to dziecko patrzyłam na obrączkę. Tak sen się zakończył.

Drugi sen miał miejsce dzisiaj - w domu mojej babci, na regale, stały fotografie mojego zmarłego Partnera, były to fotografie z jego dzieciństwa, na niektórych byliśmy razem, był jego brat. Był tam też taki obraz w ramie, na którym były przypięte dwa nasze zdjęcia jako dzieci (jakby od legitymacji), przypięta modlitwa-błogosławieństwo na całe życie, wszystko na pluszowym czerwonym materiale, wyglądające jak obraz w ramie. Zdjęcia które stały na półce były podświetlone, bardzo kolorowe i piękne.

Wcześniej śnił mi się jako postać, czułam jego obecność w każdym śnie, od czasu samotnej i długiej wizyty na cmentarzu - przestał mi się śnć tak wprost, tylko te symbole...

Proszę o interpretację, bo nie wiem co to może oznaczać...