Jump to content

Kiedy poprawi się moja sytuacja finansowa? - przykładowa wróżba.


Tarocistka_doradca
 Share

Recommended Posts

Jest to prosty i skuteczny rozkład kart tarota, odpowiadający konkretnie na zadane pytanie, i pokazujący termin czasu (miesiąc - rok), kiedy mają nastąpić zmiany. Do tego rozkładu możemy zadać różne pytania, związane ze sferą partnerską, zawodową, finansową, zdrowotną, wyjazdy, itd.

 

Losujemy z talii odpowiednią ilość kart i układamy je w następujący sposób. Układamy karty w rzędach po 3 karty, zaczynając od góry.

 

Każda karta reprezentuje kolejno - miesiąc w danym roku. Zaczynamy od obecnego miesiąca, na przykład: mamy teraz lipiec roku 2010, więc zaczynamy od lipca.

 

Przykład:

 

Rok 2010.

 

1 karta - miesiąc lipiec (czas obecny), 2 karta - miesiąc sierpień, 3 karta - miesiąc wrzesień.

 

4 karta - miesiąc pażdziernik, 5 karta - miesiąc listopad, 6 karta - miesiąc grudzień.

 

Rok 2011

 

7 karta - miesiąc styczeń, 8 karta - miesiąc luty, 3 karta - miesiąc marzec.

 

itd.

 

Podkładamy karty pod schemat, który jest wyżej.

 

Ale tutaj pokaże Wam rozkład kart tarota, który przedstawiłam swojej klientce, która miała kłopoty finansowe w roku 2007, wróżba dla klientki. Więc spójrzmy jak się potoczyły losy u tej kobiety? Mam pozwolenie na pokazanie tego przykładu.

 

 

Rok 2007

 

1 karta - czerwiec - obecny czas (5 monet), 2 karta - lipiec (9 mieczy), 3 karta - sierpień (2 mieczy).

 

4 karta - wrzesień (Wisielec XII), 5 karta - pażdziernik (Koło Fortuny X), 6 karta - listopad (10 monet).

 

7 karta - grudzień (Słońce XIX).

 

 

Interpretacja:

 

W roku 2007, w czerwcu, u mojej klientki rzeczywiście sytuacja finansowa była kiepska. Spory niedostatek finansowy, zaciskanie pasa, kryzys. Kłopoty finansowe wywołały w niej dużą niepewność, obawę o przyszłość, wręcz poczucia ubóstwa radości na co dzień - z powodu sporych strat finansowych. Starała się, coś z tym zrobić, lecz wszelkie jej wysiłki okazały się ułomne (5 monet).

 

W lipcu roku 2007 negatywna sytuacja się pogłębiła, do tego stopnia, że klientka wpadła w lekką depresje, nie mogła spać, sytuacja ją dręczyła (9 mieczy).

 

W sierpniu roku 2007 w dalszym ciągu poprawy finansowej nie było, więc na chłodno zaczęła kalkulować swoją sytuację finansową, robiąc duże cięcia w swoim budżecie domowym (finansowym). W swoich działaniach była dość zagubiona, niezdecydowania i dręczy ją zwątpienie. Sama próbowała na ślepo, rozwiązywać swoje kłopoty. Spójrzmy, postać na karcie 2 mieczy, ma zasłonięte oczy, i w rękach trzyma dwa miecze skrzyżowane (2 mieczy).

 

We wsześniu sytuacja finansowa była również w zawieszeniu. Sprawa ugrzęzła w martwym punkcie, klientka tkwiła w bezruchu. Bo pojawiła się dodatkowo inna przeszkoda, która wymusiła na mojej klientce wypoczynek - kłopoty zdrowotne. Więc musiała przerwać swój morderczy galop za dodatkowym żródłem finansowym, bo musiała dużo wypoczywać. I zdała sobie sprawę, że musi teraz żyć oszczędnie, poświęcając jedną sprawę w imię drugiej. Oraz wyczekując na odpowiedni moment, aby ponownie zadziałać (Wisielec XII).

 

Przełom (Koło Fortuny X) wreszcie nastąpił w pażdzierniku roku 2007, klientka niespodziewanie podpisała nowy bardzo korzystny kontrakt, który zaoferował jej zabezpieczenie finansowe na dłuższy czas. Karta (Koło Fortuny X) między innymi odcina, od tego co było, nagle coś się zmienia.

 

Przełom okazał się na tą korzystną stronę, gdyż właśnie w listopadzie roku 2007, otrzymała pierwszą od wielu miesięcy bardzo interesującą wypłatę.Zapewniając jej zabezpieczenie finansowe i stabilność na najbliższą przyszłość (10 monet).

 

Grudzień roku 2007 z kolei przyniósł jej dalszy ciąg pozytywnych wibracji w jej życiu finansowym. To było także radosne przebudzenie, wyjście z marazmu oraz rozkwit tego co dla niej korzystne finansowo. Zagościł także uśmiech na jej twarzy (Słońce XIX).

 

Autor: Barbara Stanisławska. 15 lipiec 2010. Serdecznie pozdrawiam.

tarot-doradca.pl

Edited by Tarocistka_doradca
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...