Jump to content

do Gosi1- prośba o portret


mycha87
 Share

Recommended Posts

W dzieciństwie możliwy wpływ spraw prawnych lub urzędowych, możliwe niedostateczne okazywanie dziecku uczuć, chłodne relacje pomiędzy rodzicami, wpływ na wychowanie lub ten okres osób starszych. Drugi etap życia to rozwój wewnętrzny, możliwe krótkie podróże w interesach, możliwe poczucie odizolowania lub w jakiś sposób "samotność wśród ludzi", zainteresowania ezoteryczne. W trzecim etapie spełnienie, kontakty z kobietami, z pięknem, sztuką, działalność twórcza, kreatywność, dostatek.

W podświadomości zaburzony kontakt z własnymi uczuciami, możliwe iż trudne jest określenie czego człowiek tak na prawdę chce lub wyrażanie, mówienie o własnych potrzebach i uczuciach, brak wiary w siebie może powodować zahamowanie własnej kreatywności i nie ujawnianie posiadanych talentów, czasami możliwe trudności w kontaktach z przyjaciółmi.

W świadomości dobry kontakt z intuicją, zdolność do poświęceń, takt i dyplomacja, możliwa skłonność do zadumy, zamykanie się w świecie wewnętrznym, refleksyjność, bezinteresowność, czasami możliwa zbyt duża bierność.

Myślę, że jesteś lub będziesz dobrym kierowcą, potrafisz osiągnąć sukces, dotrzeć do wytyczonych celów. Lubisz podróże.

Predyspozycje do zajmowania się ezoteryką, muzyką lub chemią, zawodów związanych z wyjazdami, kobietami, upiększaniem, sztuką.

Misja jest związana z rodziną lub grupą ludzi, posiadaniem zdrowego, dojrzałego systemu wartości, oświeconego światopoglądu. W realizacji misji pomogą sprawy związane z budowaniem i strukturami.

Sferą harmonii jest spokój wewnętrzny, harmonia dookoła, brak konieczności angażowania się.

Postrzegasz siebie jako osobę , która potrafi być elastyczna, przystosować się, poradzić sobie w sprawach finansowych. Jesteś postrzegana jako optymistka, osoba mająca dobry kontakt z "wewnętrznym dzieckiem", może czasem zbyt ufna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...