Jump to content

swa sny tej samej nocy

KasienkaR
 Share

Recommended Posts

1. Śniła mi sie szkola do ktorej chodze, ale wszyscy z nij uciekali bylo straszne zamieszanie kazali nam sie chowac bo po szkole grasowaly jakies dziwne stoty i zabijay wszystkich(byly troche podobne do wampirów) gdy wszystkie te 'wampiry' zostaly zabite przez dziwnego rodzaju czary musielismy w tej szkole mieszkac . i tak bylo wszystko . pewno dnia zobaczylam ze moj chlopak jest umierajacy i lezy na jakiej lawce i strasznie cierpiwiec poszlam szukac dla niego jakis lekarstw. jednak gdy tak szlam przez ta szkole spotkalam kolege i zapomnialam juz o swoim chlopaku. rozmwialam z nim i przypomnialam sobie ze musze znalesc HININĘ nie wiem dlaczego akurat takie lekarstwo. i w tym momencie sie obudzilam . po zasnieciu w srodku nocy mialam inny sen . mianowicie bylam na jakiejsc dyskotece z kolezanka ktorej nie widzialam rok. siedzialysmy w ubikacji i palilysmy papierosy. pale na codzien wiec to nic nowego. ale przyszedł jakis czarnoskory i rozmawialam z nim po angielsku potem przyszli jeszcze jacys jego koledzy i smiali sie ze nie rozumiem co do mnie mowia. potemjeden z nim chodszedl do mnie i wziol mnie na parkiet i dlugo tanczylismy bylo strasznie duzo ludzie . i niestety zadzwonil budzik . co to moze oznaczac?