Skocz do zawartości

MArtwe ryby i martwe osy ..dziewczynka z rana na plecach w ksztalcie literki K


ajnicki

Rekomendowane odpowiedzi

dziendobry !

 

Maialam bardzo niemily sen skladajacy sie z wielu watkow .Prosilabym o jego interpretacje poniewaz czuje ze ten sen nie zapowiada nic dobrego niestety.

w swoim rodzinnym domu gdzie spedzilam swoje dziecinnstwo zbieralam martwe rybki akwariowe. One byly doslownie wszedzie i za kazdym razem jak juz myslam ze wszystkie sa pozbierane znajdowalam kolejne.

Nagle sen sie urywa i znajduje sie u kolezanki ktora ma 4 synow .ch;lopcy baawia sie i sa weseli tylko jeden ten najstarszy wyglada niezdrowo i jest najmniejszy . Opowiadam wtedy o chorobie mojej corki i zaczynamy przelewac syropki dla dzieci z butelki do butelki .Wtedy okazuje sie ze w mojej butelce znajduje sie pelno martwych pszczol (os). Kolega zaczyna je wtedy wyciagac i znowu ta sama sytuacja co wcczesniej z rybami kiedy myslimy ze wszystkie sa wyjete okazuje sie ze pojawiaja sie nowe.

Watek jakby urywa sie znowu ijedyne co laczy je razem jest to ze w tym snie podswiadomiee wiem ze musze zabrac moja corke od babci.

Jestem w parku i nagle widze dziewczynke bladziudka na wpol zywa ktora lezy na schodach .widze rane na jej plecach -jest w ksztalcie litery K. Probuje zlapac z nia kontakt ale nie odpowiada ,chce zadzwonic na pogotowie ..Wtedy podjezdza samochod i kobieta wyrzuca jeszce jedna dziiewczynke toz obok tamtej .Kiedy kobieta zauwaza mnie zaczyna biec w moja strone ,rzuca najpierw zapalke a pozniej granat w moja strone .Kiedy widzi ze nie wybucha przestraszona ucieka do samochodu gdzie siedzi jeszcze jedna kobieta i odjezdzaja . Widze wyraznie rejstracje samochodu DLS ...(taka nawet nie istnieje prawda?) samochod odjezdza a ja wracam do dziewczynki

 

Czy ktos z tutaj obecnych potrafi zobaczyc jakas calosc i zwiazek w tym snie?

Z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez ajnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...