Jump to content

Śnieg, mój pies, mąż stado króków, ja jednym z nich.


JawaSen
 Share

Recommended Posts

Witam :usmiech2:

Miałam wczoraj sen, często mi się śnią sny i praktycznie zawsze wszystkie pamiętam, ale ten wczorajszy czuję że coś znaczy tylko ...nie wiem jak mam go zinterpretować.Więc proszę o pomoc :-)

Byłam na wieczorny spacerze z psem, osiedle między którym rosły bardzo duże drzewa, gdzieniegdzie latarnie takie w starym stylu, cały czas padał śnieg, takie duże płatki:-) pies biegał luzem ,nigdzie ani żywej duszy, szłam gdzieś za bloki ,wiem że za tymi blokami były już pola. Mąż wyszedł nagle zza jakiegoś bloku, ale to było dla mnie jakieś takie oczywiste bo ja czekałam na niego, poszliśmy na spacer już razem, wyszliśmy na skraj pól, bloki były tuz za nami, mąż bawił się gdzieś obok z psem a ja stałam i patrzyłam bo przede mną pojawiły się na polu kruki,leciały nisko przy ziemi, nie wydawały żadnego odgłosu,czułam że je znam że one na mnie czekają i co najdziwniejsze, one mi się śniły w moim poprzednim śnie, ale tam najpierw były wilkami potem zmieniły się w kruki(dziwne ale ja wiedziałam we śnie że to te same kruki)Zaczęłam iść wzdłuż krawędzi pola, a te kruki leciały w raz ze mną ,jednak się do mnie nie zbliżały, były cały czas w pobliżu a ja wiedziałam że czekają na mnie i że w końcu do nich dołączę, i .. wcale się tego nie bałam tyle że jeszcze nie nadszedł czas.Mąż pojawił się między blokami , pies skakał koło mnie, poszłam z mężem z powrotem między bloki, szliśmy do domu, powoli , ciągle padał śnieg, taka zimowa sceneria :wieczór ,odblask lamp, duże płatki śniegu, jeszcze na sam koniec znalazłam smycz i obrąż ,taka ładną kolorową, miałam chęć ją zatrzymać ale wiedziałam że właściciel będzie tego szukał więc pozostawiłam tam gdzie była.

No i obudziłam się :-) Niby żaden niezwykły sen ale.. mam takie przeczucie że on coś znaczy.Będę wdzięczna za interpretacje:-)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen jest trudny więc tylko cie nakieruje ale mogę się mylić.

Sen ostrzega przed jakimś wydarzeniem na początku zimy ( to własnie te kruki jako zwiastuny wiadomości). Mysle że ten sen jest takim napomnieniem - słuchaj intuicji bo ma ci cos ważnego do przekazania (to jest właśnie ta zmina wilków w kruki ). Musisz zwrócić baczniejszą uwagę na podszepty intuicji bo czekasz na jakąś wiadomość od niej.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Guest alathea

JawaSen - moge zapytac czy szykuje Ci sie wyjazd poźną jesienia/zima - samej

i mąż nie bardzo chce, zebys jechala?

 

(moze zwyczajnie jednak nie bedzie tam sympatycznie...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...