Jump to content
Tarocistka_doradca

Zmiana pracy

Recommended Posts

Tarocistka_doradca

Przykładowa wróżba - rozkład. Czy warto teraz zmienić pracę?

 

Proponuję tym razem rozkład kart tarota, na pracę. Warto teraz zmienić pracę?. Rozkład ten stosujemy na sprawy zawodowe, gdzie zwłaszcza sytuacja w pracy nie jest zadowalająca. Rozkład taki daje podpowiedż co robić i rozwija wszelkie wątpliwości klientki / klienta, co do dalszych decyzji o zmianie pracy.

 

Mam pozwolenie na pokazanie tego rozkładu kart. Losujemy z talii tarota 9 kart, i układamy je w następujący sposób.

 

 

Znaczenie kart w rozkładzie:

 

1 karta: Jak wpływa na mnie obecna sytuacja w pracy?

2 karta: Co nie przynosi mi zadowolenia w obecnej pracy, blokady w dalszym rozwoju w pracy.

3 karta: Relacje ze współpracownikami bądż szefem.

4 karta: Warto teraz podnieść swoje kwalifikacje?

5 karta: Czy decyzja o zmianie pracy jest słuszna?

6 karta: Jeśli zdecyduję się na zmianę, co mnie czeka w nowej pracy w ogólnym bilansie, w najbliższym półroczu?

7 karta: Na czym trzeba będzie się szczególnie w nowej pracy skoncentrować?

8 karta: Zarobki w nowej pracy?

9 karta: Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy?

 

Moja klientka, poprosiła o ten rozkład na pracę, około czterech miesięcy wcześniej, gdyż była na rozdrożu. A zwłaszcza karta 5 kielichów potwierdziła nam, że bała się ona wówczas samodzielnie podjąć decyzję, co do zmiany pracy, gdyż obawiała się utraty poczucia bezpieczeństwa. Cała ta sytuacja, spowodowała u niej napięcie wewnętrzne, nieprzespane noce, rozdrażnienie. Zatem poradziła się kart tarota.

 

Kilka dni temu napisała do mnie ponownie, dzieląc się informacją ze mną, że sytuacja potoczyła się w wielu przypadkach, tak jak przewidziały to karty tarota. Obecnie jest zadowolona z pracy, która daje jej możliwości rozwoju, itd. Nie ma już także kłopotów se snem.

 

 

Interpretacja kart w rozkładzie:

 

1 karta: Jak wpływa na mnie obecna sytuacja w pracy? 5 kielichów - obecna praca, powoduje w tej kobiecie emocjonalne frustracje i przygnębienie, a praca nie jest spełnieniem jej marzeń, kobieta nie może i nawet nie chce się rozwijać w tym kierunku. Jest rozczarowana bo coś w pracy się nie wyszło, bo - spójrzmy na karcie, pogrążony w melancholii człowiek zamartwia się, bo kilka kielichów przewróciło się, wylała się cała cenna ich zawartość

 

2 karta: Co nie przynosi mi zadowolenia w obecnej pracy, blokady w dalszym rozwoju w pracy? 5 monet - wyjałowienie emocjonalne, brak celu, kiepskie zarobki, itd. Spókrzmy na kartę, dwaj żebracy w łachmanach bez pieniędzy, bez żadnych perspektyw.

 

3 karta: Relacje z szefem bądź ze współpracownikami. 5 mieczy - w tej pracy panuje agresywna konkurencja, konflikty ze współpracownikami, co powoduje jej ciągłe napięcie. Ludzie ci wręcz wojują mieczem. Spójrzmy na kartę, postać mężczyzny trzyma w reku miecz, który może w każdej chwili wbić w plecy swoich przeciwnikom, ciosy poniżej pasa.

 

4 karta: Warto teraz podnieść swoje kwalifikacje? Paż mieczy - oczywiście, tym bardziej, że ona czuje się obecnie niepewnie w sytuacji związanej z jej kwalifikacjami zawodowymi. Poza tym już myśli o tym, aby iść na jakiś kurs, szkolenie, aby się rozwijać.

 

5 karta: Czy decyzja o zmianie pracy jest słuszna? 10 kielichów - jak najbardziej słuszna, dająca nadzieję na lepszą pracę i spełnienie.

 

6 karta: Jeśli zdecyduję się na zmianę, co mnie czeka w nowej pracy w ogólnym bilansie, w najbliższym półroczu? 10 pałeczek - w najbliższym półroczu w pracy nie wyklucza się nadmiaru obowiązków, zatem momentami będzie to praca bardzo męcząca, trudna oraz nakładająca na jej barki duże brzemię odpowiedzialności. Dlaczego? spójrzcie na postać mężczyzny na karcie 10 pałeczek, widać że musi unieść całym swoim ciałem, ciężar tych pałeczek.

 

7 karta: Na czym trzeba będzie się szczególnie w nowej pracy skoncentrować? As mieczy - trzeba będzie główkować, w połączeniu z kartą 10 Pałeczek - dość ciężka praca umysłowa.

 

8 karta: Zarobki w nowej pracy? Król monet - zarobki bardzo interesujące.

 

9 karta: Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy? 3 kielichów - przyjemna atmosfera w pracy, gwarantująca harmonię emocjonalną. Takze wiele czeka tą osobę towarzyskich spotkań wśród współpracowników, na których będzie się dobrze bawić i może nawet świętować swoje sukcesy. Bo na karcie trzy osoby świętują jakieś wydarzenie, dobrze się bawią w towarzystwie innych osób.

 

Odpowiedż - tak, klientka powinna zmienić pracę. Spójrzmy, że w rozkładzie na sytuację w starej pracy, wylosowaliśmy aż 3 piątki (mieczy, kielichów, monet). Piątki to Arkana Małe, które ogólnie wprowadzają napięcie, frustracje, niestabilność.

 

Autor: Barbara Stanisławska, 10 listopad 2009 tarot-doradca.pl

Serdecznie pozdrawiam.

Edited by Tarocistka_doradca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...