Skocz do zawartości

Jaka reakcja na wiadomość ode mnie? oraz trzy Norny...


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj napisałem do pewnej dziewczyny. Jej imię to Karolina. Nie odzywa się od ok. 4 tygodni. Nie chciałem żeby nasz kontakt skończył się bez odpowiedzi. Dlatego wczoraj na gg napisałem jej wiadomość. Chciałbym wiedzieć jak na nią zareaguje więc zapytałem run jak Karolina zareaguje na moją wiadomość?. Wyszły:

 

 

Naudiz, Perdo, Gebo, Durisaz, Berkano

 

 

 

Hmmm... Nie bardzo potrafię zrozumieć co mówią runy...

 

Karolina przeczyta tą wiadomość... Będzie się długo zastanawiała co odpisać. Nie będzie wcale tą wiadomością zaskoczona. Z początku brak emocji. Później odejdzie od komputera, żeby wszystko przemyśleć. Zacznie się zastanawiać co by było gdyby... Myśli te wywołają w niej ciepłe uczucia. Będzie zdecydowana mi odpisać. Odpisze mi szczerze, ale uszczypliwie, żeby pokazać swoją kobiecą niezależność.

 

A wy jak myślicie?

 

 

A teraz trzy Norny.1) Przeszłość, 2) Teraźniejszość, 3) Przyszłość. Wyszły:

 

1. Teiwaz

2. Mannaz (o)

3. Gebo

 

Przeszłość i teraźniejszość mają wpływ na przyszłość. Przeszłość może odnosić się do mojego zauroczenia w Karolinie, starania się o nią, walki o to by widziała mnie w jak najlepszym świetle. Teraźniejszość mówi o mojej obawie. Boję się reakcji Karoliny, trochę sobie już odpuściłem i uczucie zauroczenia straciło na energii.

 

Przyszłość (jeśli na prawdę chodzi o Karolinę) może zapowiadać szykujący się związek, miły prezent (w postaci pozytywnej wiadomości), a może poznam jakąś inną dziewczynę, w której się zauroczę i w końcu pokocham?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...