Jump to content

Seks z własnym ojcem


anu13
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się to pierwszy raz parę lat temu raz, ostatnio dwa razy w krótkim odstępie czasu. Cóż tu za dużo opisywać.. Śni mi się seks i moim partnerem jest mój tata. W śnie zdaje sobie sprawę, że to nie jest właściwe i zmieniam w partnera (sam się partner zmienia, nagle ma inną twarz i mam świadomość, że to ktoś inny) ale po chwili znowu jest mój tata. W snach zwykle nie dochodzę i z tatą też mi się nie udaje (chyba to i lepiej dla mojej psychiki), potem sceneria się zmienia i śnią mi się już jakieś głupoty, albo się budzę.

 

Coś z życia by wspomóc interpretację tych dziwactw moich. Z tatą zawsze miałam dobry kontakt, od 5 lat nie mieszkam już w domu rodzinnym, a od prawie 4 mieszkam z 350km od domu - w odwiedziny przyjeżdżam 1-2 razy do roku. Z tata najczęściej komunikuje się w tygodniu na gg, rzadko przez telefon.

 

Jak coś jeszcze nie jest jasne to będę pisać :)

Link to comment
Share on other sites

Jedna z osób na chacie poleciła mi poczytanie o kompleksie Elektry. Zaciekawiło mnie to, bo chcielibyśmy z mężem nazwać córkę Elektra. A co do samego kompleksu, to raczej nic o mnie, ale czytam jeszcze inne tłumaczenia psychologów. Zapoznaj się tym ajnicki, może to coś dla Ciebie :)

 

właśnie skończyłam czytać o kompleksie Elektry i zdecydowanie to nie o mnie. Tato nigdy nie był dla mnie obiektem seksualnym, i chociaż jako dziecko miałam faze, że jak był tato w domu to on musiał się mną zajmować (chodzić do kibelka wycierać mi tyłek :D ) ale wyrosłam. O mamę nigdy nie byłam zazdrosna, i jakoś nie cieszy mnie ich rozwód.

 

Wierzę w to, że sny pokazują nasze emocje i ewentualnie przeszłość. Ciężko mi to pod coś podciągnąć. Moje relacje z facetami są dosyć chyba poprawne. Jestem po rozwodzie, ale i ponownie wyszłam za mąż. Rozwód był dla mnie jakąś traumą, jak chyba dla każdego. ale ja jestem silna babka. Nie daje się poniżać. Były uderzył mnie tylko raz, tydzień później mieszkałam już 350 km od niego. Tak późno, bo tyle mi zajęło załatwienie mieszkania, pracy i gotówki na życie.

Czy to jakieś emocje z nim związane? Sni mi się tato, bo szukam u niego ochrony? Przed ucieczką od eks zwróciłam się do niego czy mogę wrócić do domu, a on mi nie pomógł, bo myślał, że sobie żartuje. Osoba z zabandażowaną ręką rzadko kiedy sobie żartuje.

 

Bardzo proszę o interpretację w miare możliwości technicznych,

Edited by anu13
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Anu13 zadam Ci pytanie jak kobiecie czy seks dla takiej kobiety jak Ty jest ważny, spowodowany jest silną więzią emocjonalna - miłoscią, chęcią bycia blisko kochanej osoby, myślenie o niej i interesowanie sie jego losami, zdrowiem itp. ?

A czy ty kochasz ojca?

Bo własnie ten sen to oznacza.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witam!

chcialam zapytac bo nie doo konca zrozumialam..Sen oznacza silna wiez emocjonalna z seksem czy milosc do ojca ?

pozdrawiam Nina

 

Sorki może zagmatwałem ( w końcu blondyn jestem) oczywiście że chodzi o miłośc do ojca.

Link to comment
Share on other sites

A może gdzieś podświadomie pragniesz tego kontaktu stąd ten sen.

To jest twój sen i twoje odczucia ja sugeruje Ty sobie odpowiadasz. Nie znam relacji jakie cie łaczyły z twoim ojcem stąd szukanie raczej po omacku niż interpretowanie symboli bo ten sen wskazuje raczej na odczucia niz symbolikę.

A skoro juz takie sny miałaś może warto sobie przypomnieć czy nie mają jakiegoś wspólnego "początku" myślowego, czy nie zostały zainicjowane w ten sam sposób albo czy nie zwiastowały czegoś w twoim zyciu?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy masz na myśli emocje w śnie czy na żywca. W śnie jest to po prostu seks dla zaspokojenia popędu. W życiu codziennym nie uprawiam seksu z ojcem :D (jak chodzi seks ogólnie czytaj niżej ) Czy kocham tatę? Myślę, że na swój sposób tak. Czasem się zastanawiam czy ja w ogóle umiem kochać, ale jeżeli umiem to go kocham. Jak ojca. Jak moje siostry. Mamę gdzieś tak na samym dole. Najbardziej bliska jest mi starsza siostra, potem młodsza, tato i gdzieś potem mama.

Seks w moim życiu. czy zawsze wynika z miłości? Czasem z chęci posiadania "świętego spokoju". Nie zawsze mam na niego ochotę ale jak mąż się klei i wiem, że będzie mnie męczył przez pół nocy "bym nabrała ochoty" to wolę od razu mieć to z głowy i iść spać :D Sorry za brutalną szczerość :D poza tym nie należę do osób z jakimś bujnym życiem seksualnym. Mój pierwszy mąż był moim pierwszym partnerem (ha ha wytrzymaliśmy z pierwszym razem do nocy poślubnej :D ), drugim partnerem mój drugi mąż i koniec. Żadnych przygód. Na takie przygody pozwalam sobie w fantazjach. W życiu jestem grzeczną dziewczynką ;) Jak mam ochotę na seks to potrafię być fajna w łóżku.

Czy interesuje się losami taty? No tak 1-2 razy w tygodniu klikamy na gg - takie ogólne gadki jak komu minął tydzień. Tatę widuje raz do roku i jakoś specjalnie nie tęsknie.

 

Sugerujesz więc, że podświadomie bardziej kocham tatę niż mi się wydaję i powinnam bardziej się nim zainteresować, bo może potrzebować mojego zainteresowania?

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie onoszę się do twojego życia i pożycia w realu nie miałbym śmiałości włazić ci z butami w życie zawsze odnoszę sie do snu i jego znaczenia.

Co do ostatniego zdania może poprostu chciałbyś aby twoje relacje z ojcem były bardziej uczuciowe - duchowo nie fizycznie.

Link to comment
Share on other sites

Ja odnoszę wrażenie, że sny odzwierciedlają emocje z życia. Dlatego elementy życia osobistego są pewnie ważne w interpretacji. Jestem tu anonimowa opowiadać mogę :) Spróbuje poprawić więź z tatą i zobaczymy czy przestanie mi się to śnić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...