Skocz do zawartości

Matura,ściąganie,test


sylwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj obudzilam sie cala spocona, snilo mi sie, ze mialam mature, siedzialam w ostatniej ławce od ściany,w klasie ktorą pamietam jeszcze z gimnazjum.Obok mnie w ławce siedziala moja dawna kumpela tez z gimnazjum-Iga(z ktora nie utrzymuje obecnie kontaktu).To mial byc test z przyrody ale jakos pamietam,ze byly w nim same zadania matematyczne.Mialysmy z kolezanka ta sama grupe i moglam od niej sciagac,gdyz ona byla dobra z matematyki(zawsze pomagała mi jak siedziałysmy ze soba na roznych sprawdzianach).No i test sie zaczał, i ja spisywalam od niej wszystko,nagle jakos podniosłam ksiązki do góry i okazało sie ze moja kartka na ktorej pisalam znikneła.Szukalam jej wszedzie, płakałam,szukałam tej kartki pod ławką,myslalam ze moze ona tam byc przyklejona do stolika od dołu, w koncu zgłosiłam to komisji,ktora siedziala z przodu,oni niewiedzieli co zrobic i nagle znalazl sie tam moj dziadek podszedl do mnie i mowil zebym zaczela pisac jeszcze raz od nowa,ja caly czas płakalam,prosilam tą koleżanke aby pomogla mi,ona tez szukała.Ale w koncu wyjelam nowa kartke i zaczelam pisac od nowa wszystko,pamietam ze mialam juz spisane 2 zadania od Igi.Prosiłam ją zeby dala mi sciagnac wszystkie zadania ktore ona ma,komisja powiedziala ze wystarczy 1 zadanie zeby zdac, Iga siadła sobie czekając az ja spisze od niej wszystkie zadania,ja powiedzialam jej zeby wyrwała sobie kartke i pisala na innej nowe zadania.spisywalam strasznie szybko,piszac niewyrażnie(tak jak zwykle pisze na klasówkach w nerwach).Pozniej juz jakos chyba po tym egzaminie pomyslalam ze ktos mi ukradł ta klasowke i,ze moze to była Iga?....Niewiem,głupi sen;]dodam ze wlasnie mialam mature niedawno i co chwile mi sie snia jakies glupoty,wiem ze nie zdam jej;]Z gory dziekuje za interpretacje;] Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że ten sen był odzwierciedleniem Twojego niepokoju i strachu, który wiązał się z maturą. Wiesz, że to był Twoj najważniejszy w życiu egzamin i nie poszedł Ci za dobrze, tak więc podświadomie próbujesz wszystko naprawiać. Koleżanka ta była dla Ciebie symbolem pewnej, dobrej oceny, bo w szkole pozwalała od siebie odpisywać itp. Jesteś zestresowana i nie wiesz co masz robić. Może warto to wszystko przemyśleć na spokojnie?

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę stu procent! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...