Jump to content

Sen który został w mojej pamięci


Szukacz snów
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym prosić o interpretację następującego snu:

 

 

Zaczęło się od porannego spóźnienia do szkoły, biegłem na piątą lekcję z dziewięciu a po drodze spotkałem kolegów którzy nie mieli zamiaru iść do niej, w takim razie poszedłem do domu bo zapomniałem plecaka, w pewnej chwili przed oczami dostałem do wyboru karabin który miał mi służyć do samoobrony, na tym skończył się mój sen, wiem że dziwny ale o ten chodzi mi mniej :D.

 

 

No więc później pojawił się osobny sen, widziałem w nim dziewczynę która była średniej urody, ale potrafiła mnie zrozumieć bez słów, nie było żadnych kontaktów bliskich, ale od czasu do czasu co najwyżej przytulenie :uscisk: , trafiliśmy po drodze na moją rodzinę i nie wiem czemu ale zacząłem się kryć z "dziewczyną" bo tak bym ją nazwał poszli więc do restauracji/jadłodalni którą znam a my także szedliśmy w tamtą stronę, dziewczyna chciała kupić sobie hamburgera więc poczekałem obok budynku, przez szybę dziwnym trafem słyszałem jak młodziki krzyczeli że mam dziewczynę, więc się jeszcze bardziej ukryłem, myślałem że nie będę znaleziony tam nawet przez dziewczynę, ale czekałem mimo to, nagle wyjechała przed moje oczy ścigaczem (motorem) i pojechaliśmy, przewróciliśmy w łagodny sposób motor i zrobiliśmy krótki spacer, niestety przerwany dlatego że rano także się spóźniłem do szkoły zgodnie z pierwszym snem.

 

Nie zapomnę jednak że mimo średniej urody, albo może nawet kiepskiej (dokładnie nie widziałem jej, tylko pół twarzy którą ledwo pamiętam) łączyło nas uczucie, ale i to przesadnie, wręcz kochałem osobę która pojawiła się raz w moim śnie. Później żałowałem że jej nie pokazałem innym, ale to raczej po obudzeniu się (emocje nawet po śnie nie opadły)

 

Co to oznacza? Bardzo prosiłbym o odpisanie :icon_wink:

Link to comment
Share on other sites

W głębi duszy pragniesz miłości, ale ukrywasz to. Czekasz na odpowiednią osobę, którą pokochasz i która naprawdę pozwoli Ci cieszyć się życiem niezależnie co pomyślą o tym inni.

Link to comment
Share on other sites

W głębi duszy pragniesz miłości, ale ukrywasz to. Czekasz na odpowiednią osobę, którą pokochasz i która naprawdę pozwoli Ci cieszyć się życiem niezależnie co pomyślą o tym inni.

 

Myślałem że to znaczyło coś więcej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...