Skocz do zawartości

bukiet wąż pierścień


Mirunia

Rekomendowane odpowiedzi

A to kolejna próba. Coraz bardziej mi się podoba czytanie kart :) Liczę, że ktoś mnie poprowadzi w tę stronę?

 

Jakie Pan podejmie działania wobec Pani? :puknijsie_na:

 

Bukiet wąż pierścień /drzewo

9 + 7 + 25 = 5

16 22

2

Gdyby nie ten wąż sprawa by się wydawała oczywista. Pan zaprosiłby Panią do związku i żyliby długo i szczęśliwie. Jednak ten wąż nieco psuje sprawę, chyba jest inna Pani ( biukiet i wąż = dwie kobiety). Skoro jednak pytanie brzmi tak, jak brzmi można się spodziewać, że szykuje dla Niej szczęśliwe zakończenie, dokona wyboru ( 16 i 22) i przy niej zostanie ( ta koniczynka robi nadzieję)?:_mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kolejna próba. Coraz bardziej mi się podoba czytanie kart :) Liczę, że ktoś mnie poprowadzi w tę stronę?

 

Jakie Pan podejmie działania wobec Pani? :puknijsie_na:

 

Bukiet wąż pierścień /drzewo

9 + 7 + 25 = 5

16 22

2

Gdyby nie ten wąż sprawa by się wydawała oczywista. Pan zaprosiłby Panią do związku i żyliby długo i szczęśliwie. Jednak ten wąż nieco psuje sprawę, chyba jest inna Pani ( biukiet i wąż = dwie kobiety). Skoro jednak pytanie brzmi tak, jak brzmi można się spodziewać, że szykuje dla Niej szczęśliwe zakończenie, dokona wyboru ( 16 i 22) i przy niej zostanie ( ta koniczynka robi nadzieję)?:_mysli:

 

 

O jej, źle policzyłam! Powinno być:

 

9 + 7 + 25 = 23

16 32

12

 

 

Zmienia to sytuację. Przynajmniej dla mnie bo nie wiem jak ułożyć historię :D

"Żmija" komplikuje sprawę. Myszki też :). Pan chyba wyeliminuje żmiję, towarzyszyć temu będzie poczucie straty, frustracje (Ptaki)! Ale zdecyduje się iść do nieba (gwiazdy i księżyc) z rzekomą Panią i zaprosi do odnowienia relacji, stworzenia związku...Uczucia Go zmotywują do tego czynu.

 

Byli niegdyś już sobie razem, ale Pan zrobił skok w bok i się wszystko rozsypało.

 

Oj, wolałam historię poprzednią :)

Edytowane przez Mirunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...