Skocz do zawartości

puste wersalki i mieszkanie POMOCY!!!


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

w realu mam koleżankę, która wynajmuje mieszkanie i mieszka jeszcze z jakas lokatorka Ale w moim snie mieszkala sama i to ja mialam sie do niej wprowadzic Weszlam do pokoju w ktorym mam mieszkac On byl zupelnie pusty, tzn byly meble i wersalka rozlozona ale tylko to Zadnych rzeczy osobistych, kwiatów itp Zaczelam rozgladac sie po pokoju Potem stanelam w drzwiach ale bylam w tym "moim" pokoju Spojrzalam na "moja" wersalke BYla pusta, zadnej kołdry, koca itp SPojrzalam na wersalke kolezanki Ona siedziala na brzegu Za chwile spojrzalam na "moja" wersalke ONa nagle siedziala na jej brzegu Zapytalam dlaczego bedzie spala jednak w tym niby moim łozku POwiedziala, ze tak ma byc a ja bede spala w jej Spojrzalam w strone nowej wersalki i równiez nie bylo tam koldry, koca, nic Przez caly sen wersalki byly "gołe" Dodam, ze zwygladu obie wersalki byly takie same, i bez zadnych nakryc, koloru brazowego

 

Czy to oznacza smierc?? wg sennika puste lozko oznacza smierc... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz? Z paranoją wyjeżdżasz i myślisz że Ci zinterpretuję ten sen? Jak w ogóle można dawać tytuły o snach typu POMOOOCYYY!!!! ?? Jak można uważać, ze się umrze i mieć związane z tym jakiekolwiek lęki tylko przez sen z wersalką w roli głównej? Opamiętaj się. "bo w senniku napisali" - no to co, ze napisali? A na płocie d*pa napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęła się bujka że aż lecą barwne piórka.

Po pierwsze Jul.nik - wyrzuć ten sennik jest do d................

Po drugie jesteś "sama" i w twoim śnie puste łóżko własnie to odzwierciedla i wydźwięk symbolu łóżka jest powtórzony również jako pusty pokój i brakiem rzeczy osobistych (bezduszne zimne sciany) i nic do przykrycia co zapewnia "ciepło" i przytulność.

I to jest zanaczenie tego snu- odzwierciedlla twoje tęsknoty za przytuleniem sie do kogoś i nie chodzi mi tutaj o koloeżankę.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz? Z paranoją wyjeżdżasz i myślisz że Ci zinterpretuję ten sen? Jak w ogóle można dawać tytuły o snach typu POMOOOCYYY!!!! ?? Jak można uważać, ze się umrze i mieć związane z tym jakiekolwiek lęki tylko przez sen z wersalką w roli głównej? Opamiętaj się. "bo w senniku napisali" - no to co, ze napisali? A na płocie d*pa napisali.

"POMOOOOOOOOOCY"

Ja w pierwszej kolejności czytam takie sny.

Nie raz jest to gra marketingowa majaca przyciągnąć uwagę ale często jest to rzeczywiście wołanie o pomoc a tej nie odmawiam.

Nie potrzebne nerwy mogłaś przecież nic nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...