Jump to content

Ra-Hoor-Khuit - dziwny sen

Aziucel Dahak
 Share

Recommended Posts

Witam,

jakiś czas temu miałem bardzo dziwny sen, mogłby mi ktoś powiedzieć co on mogł znaczyć?

Byłem z ojcem i siostrą... gdzies, nie wiem gdzie, prawdzopodobnie jakieś ciemne miejsce (nie pamiętam ścian any nic, bo akurat co innego przyciągneło mą uwagę). Stał tam stolik lub jakaś szafka a na niej urna z prochami mojej mamy. Urna (chodź naprawdę wygląda inaczej) byłą jeśli się nie mylę "piaskowego koloru" i napisy/znaczi były chyba czarne. Pisało na niej Ra-Hoor-Khuit (nie pamiętałem dokładnie po śnie bo długo po tym zapisywałem sen, pamiętałem że to było prawdopodobnie Ra-Hoor-Ka ale szukając w necie znalazłem ze to było khuit, jak nazwa thelemicznego zakonu ra-hoor-khuit). Oprócz tego, było tam pełno znaczków/hieroglifów egipskich których nie pamiętam. Rownie dziwne było to że za każdym razem jak podszedłem do urny i pomyślałem o mamie, w dosłownie chwilę moj telefon zadzwonił paredziesiąt razy z ukrytego numeru. Paredziesiąt razy w może sekunde.

Co to ma być/znaczyć!?

Nastepnego dnia :

Przed snem mantrowalem IO RA-HOOR-KHUIT, wtedy przed oczami pojawim mi sie nagle przez chwile obraz glowy sokola z profilu.

Snilo mi sie, ze jak patrzalem z balkonu, na niebie, byl wielki od doly do gory i bardzo szeroki, nierowny, moze postrzepiony czarny pas, moze chmura, nie wiem. Za jakis czas znikla jak patrzalem. Pomyslalem ze to chmara komarow ktore wypuscili (bylo wczesniej w radio (przed snem pare godzin)). Najdziwniejsze bylo to co zobaczylem potem, moze to juz byl inny sen, wydawalo mi sie ze zoabczylam "Typhon'a". Wydawało mi się ze to "typhon z Typhonian OTO" i bardzo ale to bardzo sie przestraszylem. Miałęm wrażenie jakby to znaczyło bym nie wstępował do O.T.O, lecz do A.'.A.'. . Nie wiem jak wygladal, prawdopodobnie nawet nie zobaczylem go doslownie.

EDIT : Snilo mi sie rowniez ze w kiosku za szyba widzialem ksiazke crowleya, nie pamietam juz ktora, (moze to nie crowleya, nie pamietam) ktore polecalo H.O.O.R by przeczytali je osoby zainteresowane czlonkostwem, a ktorej nie moglem znalezc w internecie. ("Human Sexual Response","The Feminine Mistique" lub "Thelema, Politics, Society, and You")

Guest alathea

duzo w tym tematyki, w ktorą pewnie malo osob jest wtajemniczonych - z tych, co interpretuja sny:)

chetnie bym Ci pomogla - ale polowy znaczen nie znam - zatem sorki...