Skocz do zawartości

opętanie, tarot, przyjaciółka


lewitujaca

Rekomendowane odpowiedzi

Śniła mi się dzisiaj moja przyjaciółka z którą ostatnio bardzo dużo spędzam razem czasu. Siedziałyśmy u niej w pokoju i nagle zaczęła zachowywać się strasznie dziwnie, agresywnie, mówiła w sposób nerwowy (na co dzień jest oazą spokoju) o nie przyjemnych sprawach, wykrzywiała twarz. Przede wszystkim mówiła o swoim narzeczonym, że ona chce mieć to już z głowy żebym wyszła z pokoju bo ona chce z nim zerwać i tak szyderczo się śmiała po czym usiadła na podłodze i obłożyła się dookoła kartami tarota. Uciekłam z tego pokoju bo najprościej się jej przestraszyłam. Po jakimś czasie wróciłam a ona już była całkowicie normalna.

Czy to może coś oznaczać?

Znamy się 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając twój sen zapaliła mi sie lampka kontrolna, ze coś "narozrabiałyście" a pytanie o wiek dla tego że czasem ludzie majacy naście lat potrafia sobie nagrabić ze ho, ho. Co podejrzewam:

1) koleżanka zadaje te same pytania "kartom" zaś dostaje sprzeczne odpowiedzi co powoduje u niej leki i obawy

2) na siłe próbuje pobudzic czakrę trzeciego oka i to jest powód zachowania.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy ten sen dotyczy mnie, jako osoby śniącej, czy mam powody do obaw? Czy odnosi się to tylko do mojej przyjaciółki? Mógłbyś coś więcej napisać o tej czakrze trzeciego oka? Dziękuję bardzo za tę interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym że siedzisz u niej w pokoju sen dotyczy koleżanki.

Sen wskazuje na pewne zachowania natury psychicznej takie jak lęki, fobie oraz wizje nie zawsze przyjemne, które sa spowodowane nadmierną pracą z czakra trzeciego oka. Skąd to się bierze przedstawię zdjęcie Żydowskiej Menory i gdy ułożysz na niej korpus człowieka zorjentujesz sie że rozwój nadmierny czakry 6 powoduje zaburzenia w czakry 2 a jedyną czakrą którą mozemy rozwijać dowoli i bez obaw że wprowadzimy jakieś zaburzenia w energetyce jest czakra 4 - serca. Reasumując praca z nadmiarem energi w jednej z czakr powoduje zaburzenia w innych. Dodatkowo 3 oko jest na tyle specyficzne że nadmierne jej pobudzenie powoduje że nasz mózg dostaje takie informacje które kiedyś wykasowywał uważając je za niebezpieczne lub nie potrzebne ( mózg jest typowym manipulatorem informacji z informacji docierajacych zmysłem wzroku dopuszcza do nas tylko 10% - najlepszym przykładem jest budowa oka która jest układem jedno soczewkowym powodującym ze wszystko widzimy do góry nogami dopiero nasz mózg "przewraca" nam obraz), powoduje to powstanie fobi i zakłócenia psychiczne gdyż wyważyliśmy drzwi, które kiedyś były zamknięte a od siebie dodam że nie bez powodu.

Pytasz się o nadmierną pracę czyżbyście "narozrabiały"?

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie. Stawiamy co prawda pytania tyczące się codzienności plus nasze codzienne problemy i często są ono powtarzane zapewne niepotrzebnie ale przynajmniej ja nie odczuwam abym tymi pytaniami coś "narozrabiła"...? Ale, wolę zapytać o to jednak Ciebie.

Czy od samego wróżenia dla nas samych można doprowadzić do braku równowagi w czakrach? Przepraszam za tyle pytań ale bardzo mnie to wszystko zainteresowało i tak jak napisałam odczuwam pewne obawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci tak:

Podświadomośc to "złośliwa bestia" i skoro raz odpowiedziała że "krowa była czarna w białe łaty" nie należy jej pytac czy "pod ogonem nie miała bązowej wstawki" bo wtedy odpowiada mniej wiecej tak: "to nie była krowa tylko byk a pod ogonem to ma wielkie ................. a nosi je po to aby wzbudzać zachwyt wśród płci przeciwnej". Codzienna praca z Tarotem nie polega na tym że pytamy go o kolor sukienki na imprezę w akademiku tylko staramy sie znaleść symbolikę "karty dnia" i to znajdujemy ją po tym dniu a nie przed. Dodatkowo wyjaśnijmy Tarot jest tylko narzędziem do rozmowy z podświadomością "taki młotek" który tłumaczy język karcianych obrazów na język mysli (świadomość). Co to dla was oznacza otóz to że jak przesadzacie z patrzeniem na dziwne obrazy to wasz umysł zaczyna tworzyć obrazy Picassa w życiu realnym.

Czy samo wróżenie moze zaburzyć energię biorąc pod uwagę że podczas wrózenia pobudzacie 3 oko myslę ze jak najbardziej tak. Moim zdaniem po takich seansach jest potrzeban medytacja oczyszczająca i wyciszająca poto aby zrównoważyc energię naszego ciała ( mam nadzieje że ktos lepiej znajacy sie na tych sprawach albo potwierdzi to co mówię albo wyjasni na czym sprawa polega).

Zapomniałem o jeszcze jednym wróżby samym sobie są do d....... bo interpretacja jest obarczona ogromnym błedem ze wzglledu na nieobiektywonść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Tarot to ani ja ani moja przyjaciółka nie przesadzamy z zadawaniem pytań typu tak jak napisałeś " o kolor sukienki" jest to właśnie najczęściej wybieranie karty dnia lub układów codziennych.Generalnie do Tarota 'dorwałyśmy" jednego wieczoru i tak od tamtej pory nie nadużywamy go zbytnio właściwie w ogóle Bardziej niż Tarotem zajmujemy się Geomancją - wiesz coś o niej? Może jakieś wyrobione własne zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciółka poprosiła czy mógłbyś spróbować zinterpretować ten sen - został bez odpowiedzi a może jednak coś dla niej oznacza. ( To ta sama która dzisiaj mi się śniła )

http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/35714-ciaza-piecioraczki-karmienie-piersia.html

http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/35131-napad-pociag-wyjazd-schody.html

 

A mój sen który szczerze mówiąc cały czas gdzie tam we mnie siedzi też pozostał bez odpowiedzi

http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/35280-stol-przyjaciel-zolte-kartki.html

 

Wiem, że masz na pewno dużo innych również "ciekawych" snów ale gdybyś mógł na nie chociaż spojrzeć i delikatnie zasugerować czy mogą być one w jakiś sposób istotne...

Będę wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż to ten sam "młotek"

Pamietaj o tym że wszystkie obrazy przelatujące przez twoja głowę to robota podświadomości a jeżeli widzisz obrazy w rozsypanym piasku czy też w kartach Tarota to wszystko jedno.

Ja wyznaję zasadę nie wiem czy słuszną "nic na siłę" a w przypadku wróżenia jest tak jeżeli jesteście do tego powołane to chodźbyście sie w drzwiach zaparły bedziecie wróżyć, a jezeli to nie wasza bajka to możecie skączyć 1000 kursów i nadal będziecie widzieć tylko "krowie łaty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...