Skocz do zawartości

Ćwiczenie nr 3 :)


Gość Erza

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś między 9.30 a 12 przebywałam w pewnym miejscu.

 

1. Co to za miejsce?

2. Kto mi tam towarzyszył?

a) ilość osób

B) kim dla mnie są te osoby?

3. Co przywiozłam z tego miejsca?

 

Zapraszam :slonko_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko mam czas na ćwiczenia, dlatego z radością :usmiech:

 

Dziś między 9.30 a 12 przebywałam w pewnym miejscu.

 

1. Co to za miejsce? - 10 Denarów - miejsce bezpieczne, ciepłe, rodzinne... dom tradycyjny, dom rodzinny lub patrząc na kartę jakieś ciepłe i zielone

 

2. Kto mi tam towarzyszył? - 7 Kielichów - nie mam pojęcia - ktoś z kim odnowiłaś kontakt, ktoś kogo dażysz jakimś platonicznym uczuciem???

a) ilość osób - XX Sąd Ostateczny - 20

B) kim dla mnie są te osoby? - 0 Głupiec - dzieciaki jakieś; zajmujesz się nimi, wychowujesz, uczysz

 

3. Co przywiozłam z tego miejsca? - 6 Mieczy - łódkę, statek :lol:

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sobie robie miejsce na moja interpretacje:biggrin:

 

Hmmm miejsce zrobilam a nie daje sobie rady z interpretacja :)

 

1. 5 mieczy - na pewno w jakims starym miejscu, mysle o ruinach, zamkach... ale tak wczesnie? :D

2. As mieczy, Wieza, Rycerz bulaw - na pewno bylas z kims bliskim, moze z jakas para?

3. 6 kielichow - nie uwierzysz ale pomyslalam o rybkach :D

 

Coz za interpretacja, w zamku starym i rybki haha, widac, nie mam czucia do kart ostatnio :(

Edytowane przez Caryca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś między 9.30 a 12 przebywałam w pewnym miejscu.

 

1. Co to za miejsce?....Paź mieczy....Miejsce gzie następuje wymiana myśli,spostrzeżeń,gdzie może być też nerwowo,na świeżym powietrzu..jakaś giełda

2. Kto mi tam towarzyszył?3 buław,paź buław.... 3 osoby razem z Tobą...w tym jedno dziecko

a) ilość osób

B) kim dla mnie są te osoby?...5 denarów,3 pucharów....osoby z którymi łączą Cię finanse i uczucia....z którymi cieszysz się i płaczesz....bliscy...Twój partner,synuś

3. Co przywiozłam z tego miejsca?4 buław...jakieś kwiaty,może sadzonki owoców również....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za miejsce? pustelnik nie wiem dlaczego ale skojarzyl mi sie sklep, ewentualnie muzem by tez pasowalo ale stawiam na sklep

 

2. Kto mi tam towarzyszył? rycerz bulaw- krol bulaw

dwoch ponow

a) ilość osób oprocz ciebie 2 osoby jeszcze

B) kim dla mnie są te osoby? swiat - 2 kielichy mysle ze to moze byc twoj partner, i ktos z rodziny ( brat tata)

3. Co przywiozłam z tego miejsca? 6 mieczy wozek,lalke, misia???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś między 9.30 a 12 przebywałam w pewnym miejscu.

 

1. Co to za miejsce? - As buław, Śmierć - kopalnia, w podziemiach, gdzieś gdzie jest ciemno, Wieliczka, albo smocza jama - Wawel?

2. Kto mi tam towarzyszył? - 6 buław, Głupiec, Król monet, 10 buław, Rycerz buław - byłas z ojcem i jakimś dzieckiem, może z młodszą siostrą lub bratem, ale byli tam jeszcze inni ludzie, jakieś wycieczki i być może był przewodnik

a) ilość osób

B) kim dla mnie są te osoby?

3. Co przywiozłam z tego miejsca? - Rycerz mieczy - hmm może miecz lub sól, figurka konia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheina

1. palmiarnia.

2.

a) 2 zgadza się

B) przyjaciółka i przyjaciel ( ewentualnie rodzice)

3. Jakąś rośline ;))

 

Werona

1. Co to za miejsce? - 10 Denarów - miejsce bezpieczne, ciepłe, rodzinne... dom tradycyjny, dom rodzinny lub patrząc na kartę jakieś ciepłe i zielone baaardzo gorąco tam było :)

 

2. Kto mi tam towarzyszył? - 7 Kielichów - nie mam pojęcia - ktoś z kim odnowiłaś kontakt, ktoś kogo dażysz jakimś platonicznym uczuciem???

a) ilość osób - XX Sąd Ostateczny - 20

B) kim dla mnie są te osoby? - 0 Głupiec - dzieciaki jakieś; zajmujesz się nimi, wychowujesz, uczysz - moja siostrzenica tam była, ma 13 lat, czyli dzieciak ;)

 

3. Co przywiozłam z tego miejsca? - 6 Mieczy - łódkę, statek

 

Caryca

1. 5 mieczy - na pewno w jakims starym miejscu, mysle o ruinach, zamkach... ale tak wczesnie? :DKasia blisko, budynki tam były, nawet pełno :)

2. As mieczy, Wieza, Rycerz bulaw - na pewno bylas z kims bliski, moze z jakas para?

3. 6 kielichow - nie uwierzysz ale pomyslalam o rybkach :D

 

Arivo

1. Co to za miejsce?....Paź mieczy....Miejsce gzie następuje wymiana myśli,spostrzeżeń,gdzie może być też nerwowo,na świeżym powietrzu..jakaś giełda baaardzo blisko :)

2. Kto mi tam towarzyszył?3 buław,paź buław.... 3 osoby razem z Tobą...w tym jedno dziecko tak, brawo!

a) ilość osób

B) kim dla mnie są te osoby?...5 denarów,3 pucharów....osoby z którymi łączą Cię finanse i uczucia....z którymi cieszysz się i płaczesz....bliscy...Twój partner,synuś

3. Co przywiozłam z tego miejsca?4 buław...jakieś kwiaty,może sadzonki owoców również....

 

Mergajte

1. Co to za miejsce? pustelnik nie wiem dlaczego ale skojarzyl mi sie sklep, ewentualnie muzem by tez pasowalo ale stawiam na sklep tak, dokładnie to sklep

2. Kto mi tam towarzyszył? rycerz bulaw- krol bulaw

dwoch ponow

a) ilość osób oprocz ciebie 2 osoby jeszcze

B) kim dla mnie są te osoby? swiat - 2 kielichy mysle ze to moze byc twoj partner, i ktos z rodziny ( brat tata)

3. Co przywiozłam z tego miejsca? 6 mieczy wozek,lalke, misia???????

 

Villandra

1. Co to za miejsce? - As buław, Śmierć - kopalnia, w podziemiach, gdzieś gdzie jest ciemno, Wieliczka, albo smocza jama - Wawel?

2. Kto mi tam towarzyszył? - 6 buław, Głupiec, Król monet, 10 buław, Rycerz buław - byłas z ojcem i jakimś dzieckiem, może z młodszą siostrą lub bratem, ale byli tam jeszcze inni ludzie, jakieś wycieczki i być może był przewodnik

a) ilość osób

B) kim dla mnie są te osoby?

3. Co przywiozłam z tego miejsca? - Rycerz mieczy - hmm może miecz lub sól, figurka konia :)

 

Odpowiedź

1. Byłam w centrum handlowym w Rzgowie, było tam pełno ludzi, niektórzy bardzo nerwowi, bo ciasno w przejściach i na stoiskach ;)

2. Byłam tam z siostrą i siostrzenicą.

3. Przywiozłam stamtąd kozaczki zimowe. :)

 

Arivo gratulację, znowu byłaś najlepsza :bukiet:

Mergajte, świetnie trafiłaś ze sklepem.

Caruś, byłaś bliziutko.

 

Dzięki za udział w ćwiczeniu. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, przy sądzie miałam dylemat czy 20 czy 2... wyszło na 2 i to rozumiem. Resztę muszę przemyśleć na spokojnie :usmiech:

 

6 Mieczy - woda, miecze dla mnie oznaczają zimę - tu można by z kaloszami na zimę skojarzyć, ale takie skojarzenia mnie przerastają :lol:

 

Gratulacje dla najlepszych!!! :bukiet:

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...