Jump to content

test ciazowy,proba usuniecia ciazy

nikita81
 Share

Recommended Posts

witam cieplutko.tak jak wyczytalam w regolaminie na wstepie informuje ze mam 29 lat i jestem matka 2 coreczek.

moj sen zaczol sie w jakims gabinecie lekarskim nie wiem dokladnie z jakim problemem tam przoszlam ale kobieta siedzaca naprzeciwko mnie powiedziala ze trzeba zrobic test ciazowy.podala mi test i ja go na miejscu robilam (nawet widzialam wlasny mocz).

po zrobieniu testu okazalo sie ze jestem w ciazy ogladalam test dokladnie widzialam niebieskie paski na nim,bylam w szoku i klocilam sie z kobieta ze test jest przeterminowany,kobieta nie zwazajac na to co mowie szykowala jakas maszyne do usowania ciazy,czulam ze ona usilnie chce usunac ta ciaze bylam przerazona chcialam z tamtad uciec powiedzialam ze kupie sobie test w aptece chcialam wyjsc ale kobieta dala mi drogi test, kiedy wzielam drogi test do reki aby odczytac wynik zniszczyl mi sie w jakis sposob, zalal czyms ale mimo wszystko test pokazal ciaze.znow krzyczalam ze oni maja przeterminowane testy i ze kupie w aptece nowy,chcialam z tamtat uciekac przrazala mnie ta kobieta ,co do ciazy to mialam mieszane uczucia nie chcialam tej ciazy ale i nie chcialam usunac,bylam w szoku nie wiedzialam co robic.z gory bardzo dziekuje za poswiecenie mi czasu pozdrawiam :)

Swietnie że napisałaś odnośnie twojej sytuacji rodzinnej to wiele upraszacza i nie muszę sie pytać Ciebie o wiek itd.

Ciąża w twoim przypadku moze oznaczać jakieś nowe wyzwanie, nowy etap w życiu cos co jeszcze jest w planach. Test ciążowy i twoje wzbranienie sie przed wiadomością moze sugerować ze jesteś lub będziesz tym faktem zaskoczona ale w końcu tą sytuację zaakceptujesz mimo że nie do konca jesteś przygotowana na taki obót sprawy. Z czym ta sprawa sie wiąże trudno powiedzieć ale moim zdaniem z pracą to moim zdaniem jest ta wizyta w przychodni ( ale tutaj jest duze prawdopodobienstwo powmyłki z mojej strony) zaś kluczową role odgrywa kobieta od aborcji (przypomnij sobie szczegóły wyglądu któryśz nich pasuje do osoby w życiu realnym).

pozdrawiam:

Sławomir

dziekuje za odpowiedz.zeczywiscie jestem wlasnie w trakcie zmiany firmy,a co do osoby od aborcji to bardziej sie sklaniam ku zonie mojego partnera z ktorym jestem,przynajmnie wygladem ja przypominala choc w snie nie ja widzialam ale i wrednosc tej osoby sklania mnie do wlasnie takiego porownania,tym bardziej ze jutro odbedzie sie ich kolejna rozprawa rozwodowa.mam tylko nadzieje ze sytuacja ktora bede musiala zaakceptowac nie bedzie zla.a planow w moim zyciu obecnie jest wiele i sa juz dlugo wyczekiwane.moze cos ruszy w dobrym kierunku pozdrawiam :)