Jump to content

Seks w wannie


Marta_hm
 Share

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio przyśnił mi sie dziwny sen...

Śniło mi się ze uprawiałam seks z instruktorem ośrodka szkoleniowego na prawo jazdy. Wanna, dużo piany, jasne światło i wielkie lustro schlapane wodą.

 

Jestem nico zdziwiona, bo (jak na 18-stolatkę) jestem naprawdę poukładana. Zawsze uchodziłam za "grzeczną dziewczynę" I stosunki z moim instruktorem są dobre, a nawet bardzo. Oboje jesteśmy bezpośredni. Często rozmawiamy o moich relacjach związanymi z facetami. Że interesuje mnie związek jedynie bez zobowiązań, żadnych deklaracji i przywiązania. Wiele razy poruszaliśmy też temat jego żony, dzieci -które też miałam okazję poznać. Wszystko zawsze było okay. Traktowałam go jak dobrego kumpla pomimo różnicy wiekowej. A od czasu tamtego snu, zmieniałam do niego podejście. We śnie naprawdę mi sie podobało... Najzabawniejszy jest fakt, że pokrótce rozmawialiśmy o snach i powiedział że śniły mu się węże -które uchodzą za symbol zdrady... Nigdy nie przywiązywałam wagi do snów, niemniej jednak...

Bardzo proszę o interpretacje tego snu i próbę wyjaśnienia czy to wszystko ma ze sobą jakiś związek... Z góry dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

A jak ci się układa z ojcem?

Pytam nie ze wzgledu na ciekawość ale taki sen moze wskazywać na zachwiny autorytet ojca w twoim zyciu a czasmai nawet jego brak.

Link to comment
Share on other sites

Tu nie chodzi o przypominanie fizyczne ojca.

Młode kobiety, które w zyciu nie zaznały autrytetu męskiego ze strony ojca bo albo go nie było, albo lepiej aby go nie było, często podświadomie szukają starszych partnerów którzy by zastąpili im ojca w dalszym życiu.

Stąd moje takie grzebanie w twoim zyciu i rózne dziwne pytania,

To że sie kłócisz z ojcem nie stawia cie odrazu w tej grupie których partner może do twojego ojca mówić "hej ty" bo są w tym samym wieku. Może twój sen wskazuje na chwilowe zachwianie jego autorytetu stąd w śnie ucieczka w stronę starszego partnera.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...