Skocz do zawartości

Sny w częściach


Gela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
Czy zdarzyło sie Wam że cos sie wam śniło i sen był przerwany, a potem po jakims czasie śniła się Wam druga jakby jego połówka?

Zawsze tak mam bez wyjatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chwilowe otworzenie oczu/przekręcenie się, ponownie zaśnięcie i kontynuację, to o ile dobrze pamiętam zdarzyło mi się coś takiego. Kontynuacji następnej nocy lub za kilka dni nie przypominam sobie.

 

A czy zdarzyło się komuś, że śnił jakiś sen i angle jak by się urwała taśma, i zaczynasz śnić inny sen i potem kolejny?

 

Właściwie nie jestem pewna, jak powinnam to ująć- sen wielowątkowy, czy kilka niepowiązanych ze sobą snów. W każdym razie jeśli już pamiętam swoje zwidy, to mogę wyróżnić kilka części, które nie mają ze sobą nic lub wiele wspólnego. Oczywiście zdarzają się wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam tak,ze jeżeli już sie obudze przez wyrwanie mnie ze snu to nie ma mowy żeby dalej go kontynuowac,czasem bardzo chce do niego wrócic ale jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sen ma kilka punktów wspólnych a mianowicie pięknie błękitne oczy, czasem i właściciela widać :D Zawsze jak go widzę odczuwam po prostu miłość i radość, nawet jeśli sam sen jest straszny. Trudno tak opisać setki odcinków tego snu. Może zacznę od tego, że jeśli śnię kolejny odcinek to jest w nim rozmowa(której treść ulatuje po przebudzeniu), jest jakieś zadanie do wykonania. Czasem są łatwe zadania tylko z kimś porozmawiam, a czasem we śnie wykonuję jakieś mocniejsze czynności kieruję samochodem(nie mam prawka w realu)czy też walczę. Czasem też opiekuję się jakimś dzieckiem, które potem przekazuję jakieś rodzinie. Proste lub złożone czynności. Jeśli czuję że nie daję w czymś rady, albo sytuacja we śnie jest niebezpieczna to zjawiają się moje błękitne oczy i ratują z opresji. Tak że we śnie wiem kogo widzę, ja się nazywa, gdzie mieszka, jaki ma zapach, jak szybko bije jego serce, jakie ma ciepłe dłonie, jak w pełni wygląda. Jak się uśmiecha, czy marszczy brwi, czy się gniewa, czy jest mu smutno. Nie zawsze mogę zapamiętać dany odcinek-jakieś poszarpane urywki, a czasem pamiętam całość. Mówienie w obcych językach też w tych snach zaliczałam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy zdarzyło Ci sie widzieć tą postać ze snu w rzeczywistości? Bo wygląda na to,że ktoś po prostu nad Tobą czuwa i daje Ci wyraźne sygnały ze pomaga wypełniać każde zadane w ciagu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej osoby w rzeczywistości. Prześwietliłam wszystkich znajomych i mniej znajomych, ale nikt nie odpowiada opisowi. A dwa że w tych snach pojawił się kolejny wątek. Jego albo kogoś nowego, osoby(i to różne) spotykane w snach nazywają "potężnym przyjacielem". Może kiedyś się dowiem albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...