Jump to content

Sny w częściach


Gela

Recommended Posts

Mam do Was pytanie. Czy zdarzyło sie Wam że cos sie wam śniło i sen był przerwany, a potem po jakims czasie śniła się Wam druga jakby jego połówka?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 7 months later...
  • 11 months later...
Czy zdarzyło sie Wam że cos sie wam śniło i sen był przerwany, a potem po jakims czasie śniła się Wam druga jakby jego połówka?

Zawsze tak mam bez wyjatku

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o chwilowe otworzenie oczu/przekręcenie się, ponownie zaśnięcie i kontynuację, to o ile dobrze pamiętam zdarzyło mi się coś takiego. Kontynuacji następnej nocy lub za kilka dni nie przypominam sobie.

 

A czy zdarzyło się komuś, że śnił jakiś sen i angle jak by się urwała taśma, i zaczynasz śnić inny sen i potem kolejny?

 

Właściwie nie jestem pewna, jak powinnam to ująć- sen wielowątkowy, czy kilka niepowiązanych ze sobą snów. W każdym razie jeśli już pamiętam swoje zwidy, to mogę wyróżnić kilka części, które nie mają ze sobą nic lub wiele wspólnego. Oczywiście zdarzają się wyjątki.

Link to comment
Share on other sites

Ja z kolei mam tak,ze jeżeli już sie obudze przez wyrwanie mnie ze snu to nie ma mowy żeby dalej go kontynuowac,czasem bardzo chce do niego wrócic ale jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A czy jest to ten sam sen? Bo to wszystko ma znaczenie,napisz wiecej szczegółów i może rozszyfrujemy ten sen:)

Link to comment
Share on other sites

Sen ma kilka punktów wspólnych a mianowicie pięknie błękitne oczy, czasem i właściciela widać :D Zawsze jak go widzę odczuwam po prostu miłość i radość, nawet jeśli sam sen jest straszny. Trudno tak opisać setki odcinków tego snu. Może zacznę od tego, że jeśli śnię kolejny odcinek to jest w nim rozmowa(której treść ulatuje po przebudzeniu), jest jakieś zadanie do wykonania. Czasem są łatwe zadania tylko z kimś porozmawiam, a czasem we śnie wykonuję jakieś mocniejsze czynności kieruję samochodem(nie mam prawka w realu)czy też walczę. Czasem też opiekuję się jakimś dzieckiem, które potem przekazuję jakieś rodzinie. Proste lub złożone czynności. Jeśli czuję że nie daję w czymś rady, albo sytuacja we śnie jest niebezpieczna to zjawiają się moje błękitne oczy i ratują z opresji. Tak że we śnie wiem kogo widzę, ja się nazywa, gdzie mieszka, jaki ma zapach, jak szybko bije jego serce, jakie ma ciepłe dłonie, jak w pełni wygląda. Jak się uśmiecha, czy marszczy brwi, czy się gniewa, czy jest mu smutno. Nie zawsze mogę zapamiętać dany odcinek-jakieś poszarpane urywki, a czasem pamiętam całość. Mówienie w obcych językach też w tych snach zaliczałam. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A czy zdarzyło Ci sie widzieć tą postać ze snu w rzeczywistości? Bo wygląda na to,że ktoś po prostu nad Tobą czuwa i daje Ci wyraźne sygnały ze pomaga wypełniać każde zadane w ciagu dnia.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam tej osoby w rzeczywistości. Prześwietliłam wszystkich znajomych i mniej znajomych, ale nikt nie odpowiada opisowi. A dwa że w tych snach pojawił się kolejny wątek. Jego albo kogoś nowego, osoby(i to różne) spotykane w snach nazywają "potężnym przyjacielem". Może kiedyś się dowiem albo nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...