Skocz do zawartości

zabiłam brata


Zajwoman

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jestem tu nowa więc proszę o wyrozumialość, natomiast nie bardzo mam sie do kogo zwrócić...

 

Dziś w nocy śnilo mi się, że biegałam po ciemnym lesie płacząc, że mój brat i pies nie żyją. Przy drodze znalazłam jakiś stary, zardzewiały samochód i płakalam,że więcej nie będę jeździć, bo zabiłam najbliższych. Nie do końca jednak rozumiem czy to ja spowodowałam jakiś wypadek czy ktoś zrobił krzywdę mojemu bratu... Potem byłam w mieszkaniu, w ktorym dawno temu mieszkałam ze swoimi rodzicami i wrocił pijany ojciec z pracy. Stwierdziłam, że w obliczu takiej tragedii miał prawo się napić. Uklękneliśmy przed sobą oboje i zaczełam strasznie płakać tuląc się do niego, że zabiłam brata. Obudziłam się o 5 nad ranem przerażona i roztrzęsiona.

 

Nadmienię tylko,że z moim ojcem nie mam juz od dawna kontaktu.

Był alkoholikiem i moi rodzice sie rozeszli. Nie wiem co się z nim dzieje.

Zadzwoniłam natomiast rano do swojej mamy sprawdzic czy u niej i brata wszystko w porządku

i na szczęście okazalo się, że nic się nie dzieje złego.

Mama powiedziała mi tylko,że o 5 nad ranem ktos pukał do drzwi,

ale jak otworzyła to już nikogo nie było,

a potem sniło się jej że mój mężczyzna mnie pobił.

Wszystko tak sie na siebie nalozylo, że bardzo proszę o kilka słów interpretacji.

Boję się, że coś złego wisi nad moją rodziną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Skoro tu piszesz to masz taką potrzebę, szukasz pomocy i mam nadzieję ze ją znajdziesz.

Bardzo dobrze zrobiłaś dodając kometarz odnośnie sytuacji rodzinnej bo to sporo wyjasnia.

Wracając do snu:

las to podświadomośc to ze jest ciemny i że przez niego biegniesz ja bym odczytał jako to że to jest twoja mroczna strona podświadomości o której chciałbys zapomnieć i to własnie jest potwierdzone jako wrak starego samochodu.

To ze się obwiniasz moze swiadczyć że gdzieś głęboko w podświadomości siedzi taka "zmora" która powoduje że dzieci z rozbitych rodzin za rozpad związku rodziców obwiniają siebie ( to jest moim zdaniem ta myśl o zabicu brata - pewnie jest od ciebie młodszy i czujesz się za niego odpowiedzialna). Moja interpretacja jest oparta na scenie z ojcem zwróć uwagę że usprawiedliwiasz jego pijaństwo bo to ty jesteś winna smierci brata - czyli zataczając myślowe koło ojciec piję przez ciebie.

Czy coś złego wisi nad twoją rodziną oprócz "demonów " przeszłości nic, zaś te łatwo zwalczyć poprostu musicie wszyscy razem usiąść i porozmawiać jak sprawy wyglądały i przygotować wspólny front obrony przed ojcem bo mam wrażenie że czeka was rozmowa i wysłchiwanie bełkotu jaki to on jest biedny i nieszczęsliwy a przedewszystkim bez pieniedzy.

Pozdrawiam:

Sławomir

 

Co do snu twojej mamy tu sie zdziwisz bo moim zdaniem ona podświadomie wyczuwa że się obwiniasz i stąd u niej w snie bijący ciebie twój partner a partnerem jesteś Ty sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...