Jump to content

niechciana zdrada


myszka222

Recommended Posts

chce opowiedziec moj drugi sen, gdyz tez mam problem z jego interpretacja. Wczoraj śniło mi się, ze siedzialam na jakims łóżku z kolegą z pracy, było one przykryte jakąś brzydką narzutą taką jasno brązową, pomieszcenie było zadymione i przyciemnione, nie znam tego pomieszczenia. W pracy kolega ma pokój w którym są fotele w kolorze tej narzuty która mi się przyśniła, pokój ten jest tez często zadymiony. Kolega, z którym siedzialam we śnie jest przystojny, nie znam się z nim bardzo mówimy sobie cześć i spotykamy się czasami w tym własnie pokoju u innego kolegi do którego przychodzimy na pogawędki. Nigdy nie myślałam o nim jako obiekcie moich westchnień ani o pójściu z nim do łóżka. Parę miesięcy temu ozenił sie. Ja mam sama przystojnego chłopaka, którego nie chce zdradzic, jestem o niego zazdrosna czasami za bardzo. Kolega z pracy siedząc na tym łóżku namawiał mnie, zebym się z nim całowała i zdradziła swojego chłopaka. Ja nic nie mówiłam myślałam tylko, że tak nie można, nie chce zdradzić swojego chlopaka i nie wiem jak ten kolega może chcieć zdradzic swoją piękną żonę, z która niedawno wziął ślub. Pomyślałam też o tym jakby mogła się czuć ta zdradzona zona i mój chłopak gdyby się dowiedzial.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że ten sen był odzwierciedleniem Twojego przywiązania do swojego mężczyzny. Chociaż czasami masz zwątpienia, to trwają one krótko i nie są w stanie zepsuć Waszego związku. Widzę, że jesteś osobą, która troszczy się o swoich bliskich i nie chce, aby czuli się oni zawiedzeni lub porzuceni, odtrąceni. To bardzo dobrze, że tak jest. Czasami jednak wyluzuj z tą zazdrością, bo dobrze wiesz, że masz dobrego faceta i jest Ci On wierny. :)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

nio bardzo dziękuję ci za odpowiedz, masz rację ;-). prosze o pomoc z tym drugim snem, bo szczerze nie daje mi spokoju, nie wiem skad mógł się taki sen wziaśc, a sny w koncu odzwierciedlają podświadomość.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...