Jump to content

Kot zaatakował, proszę zinterpretujcie


agasennik
 Share

Recommended Posts

Witam,

Miałam dzisiaj bardzo dziwny i okropny sen. Okropny, bo takie miałam odczucia jak mi się śnił, balam się, chciałam krzyczeć. Śniło mi się, że byłam u babci (która już nie żyje) i przechodząc przez podwórko widziałam czarnego, wychudzonego, takiego wstrętnego kota. Usłyszałam z tyłu jak ktoś mówi "uważaj, bo kot może zaatakować" i w tym momencie ten kot skoczył mi na lewe ramię, wbił się pazurami, a ja bałam się go ruszyć, bo bałam się że będzie bardzo bolało, a poza tym był tak mocno przyczepiony, że obawiałam się, że stracę rękę. Ktoś wezwał weterynarza i ten weterynarz dał kotu jeden zastrzyk (śmiertelny), ale nie zadziałał - kot tak mocno się trzymał, lekarz powiedział do mnie "poczekaj, po drugiej dawce musi umrzeć", dał tą drugą dawkę, kot zdechł na moim ramieniu i zdjęli mi go. Cały czas czuję niepokój i obrzydzenie.

Czy ktoś podejmie się interpretacji? Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Tak, odchudzam się, w zasadzie ciągle się odchudzam. Dodam, że ten sen przyśnił mi się w momencie, kiedy byłam już zdecydowana podjąć bardzo trudną decyzją dot. mojej matki. Chodzi o to, że czasami myślę, że ten kot mógłby być synonimem mojej matki, ona też w zasadzie zna mnie tylko wtedy kiedy czegoś potrzebuje. Ale nie wiem, czy w dobrym kierunku idę.

A rozwiń proszę wątek o odchudzaniu.

Link to comment
Share on other sites

Czasem nasza podświadomość łączy w jeden obraz kilka rzeczy (chyba z lenistwa). Zaś w twoim przypadku na moje pytanie naprowadziły mnie dwa symbole - chudy kot oraz lekarz ale po twoim wyjaśnieniu nie wiem czy rzeczywiście nie chodzi tutaj o twoją matkę (podwórko domu babci)- kot który się wczepia i ten lęk przed jego oderwaniem mogłoby pasować do tego że np: twoja matka jest miła i "taka biedna" jak coś chce zaś gdy już się dorwie zachowuje sie jak typowy pasożyt ciężko ją oderwać - wzywasz lekarza czyli coś z zewnątrz zaś śmierć kota to takie drastyczne ale definitywne rozwiązanie problemu. Dodatkowo weterynarz daje dwa zastrzyki jakby próbowała dwa razy tej samej sztuczki alby ty za pierwszym razem sie złamiesz.

Co do odchudzania uważaj bo to że kot był wychudzony może się również dotyczyć ciebie - dieta tak ale rozsądnie i kontrolowana cykilicznymi badaniami lekarskimi tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Chyba przyśniło mi się to, co stało się następnego dnia, taki proroczy obrazowy sen....Dziękuję Sławku za odpowiedź, jestem spokojniejsza.

Pozdrawiam,

Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...