Skocz do zawartości

Literatura nt. portretu psychologicznego


werona

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Daffne
To jest pomysł autorski Chrzanowskiej, dlatego tylko jej książki będą to opisywać :wink:

no ja wiem, ale pytam bo mam jej książkę i nie ma w niej opisu wszystkich pozycji...

Mam Kwartalniki EKE, w których były inne pozycje, ale nie wiem czy znajdę wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
12 minut temu, Willow napisał:

Niestety nie znałazłam odpowiedniego tematu.

Oto jest kalkulator portretu Chrzanowskiej, znacznie ułatwia obliczania:

http://tarosite.com/content/programma-po-raschetu-psihologicheskogo-portreta 

Super. Szkoda ze wczesniej tego nie znalam. Szkod atylko ze nie ma wersji mobile

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czesc. Mam pytanie o ten kalkulator. Obliczenia zgadzaja mi sie do pozycji 15. 

Niestety 16. i 17. niezgadza mi sie. Wedlug wzoru ktory mam pozycje 15. jak odrobic lekcje karmiczna liczymy pozycja 9.+10.+11. - 7.,

Pozycja 16. Komfort karm. 11. + 6.

Pozycja 17. Jak pracowac z misja obecnie 11. + 8.

Nie zgadza mi sie, czy to powinno byc inaczej?

Nie wiem tez co oznaczaja karty na pozycjach 18. 19. 20. 21. i jaki jest wzor obliczenia.

Bede wdzieczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Literatura nt. portretu psychologicznego
  • 11 miesięcy temu...

Hej, 

Książki nt TPP wydała tylko Pani Chrzanowska, ponieważ rości sobie prawa do metody.

Pani Alicja metodę opracowała - nie mylmy pojeć proszę :) 

 

Książki nt TPP:
 - Tarotowy Portret Psychologiczny - podstawa podstaw dla TPP

 - Encyklopedia Tarotowego Portretu Psychologicznego - opcja trochę bardziej zaawansowana - opisany Cień, Romby, Triady, Matryca - zaznaczam, że w książce są błędy, o których autorkę informowałam, niemniej ona o tym wie i nie planuje nic zmieniać

 - Psychologiczny Portret K. G. Junga - Nazima Husejnowa - najnowsza pozycja dla osób zaawansowanych - wyliczenie karmy z Portretu, dopiero czytam więc się jeszcze nie wypowiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...