Skocz do zawartości

Darmowy Kurs Feng Shui


wlade

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powoli w przygotowaniu następne wydanie :) A może macie jakieś pytania, może macie pomysły na tematy o których chcielibyście przeczytać? Podzielcie się :)

 

Z pozdrowieniami

Wasza autorka kursu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja u siebie w pokoju i mieszkaniu troszkę przemeblowałem ale narazie nic częściowo mój pokój jest we wpływie bogactwa a cześć we wpływie mądrości wiec tak poprzestawiałem rzeczy aby odpowiadały tym systemom ale narazie nic.

Pozatym planuje akwarium w strefie bogactwa a na wschodniej części pokoju powiesić dzwonki wietrzne, w końcu rok królika

 

Mam pytanie do kogoś kto zna się na Ba Zi jak można zniwelować wplyw wody ze swojego urodzenia bo mam ja w godzinie, dniu i miesiącu urodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się podzielić. Zrobiłem tak: przeczytałem pobieżnie jakiegoś e - booka o feng shui ale nie byłem w stanie dokończyć tak rwałem się do działania.

 

Na początek wziąłem się za strych (bo najwięcej roboty). Wszelkiego rodzaju stare książki, zeszyty (jeszcze z gimnazjum) poleciały na spalenie (nie wyrzucałem tylko paliłem). Ubrania które już nie były mi potrzebne także "zniknęły" (a dokładniej wywaliłem je). Strych zajął mi jakieś 1 tyg + kilka dni.

Następnie pokój - tak pobieżnie to raptem w dwa dni (ubrania te których nie używam wywaliłem, książki posprzedawałem na Allegro, poddawałem (jeśli były pożyczone) lub spytałem ojca czy weźmie. Płyty z muzyką którą już nie słucham wywaliłem - wszystkie bez wyjątku. (jedną oddałem siostrzenicy). Miałem puste segmenty, puste pułki, nie miałem nic w pokoju.

Przemalowałem segmenty (kupiłem żółtą farbę i zabrałem się do dzieła - mówili co ja robię ale jak skończyłem to się podobało). Wiedziałem dokładnie co robię. (malowanie jakieś - 4 dni)

Pomalowałem drzwi w pokoju, framugi okna, kupiłem rolety (także żółte). Pozdejmowałem wszystkie obrazy - zamiast nich dałem kwiaty.

Na ścianie powiesiłem dobrane kolorystycznie plakaty. Wywaliłem stare biurko. Przestawiłem wszystkie meble, postawiłem kilka drobiazgów na segmentach (już nie stoją puste). Oczywiście wszystko kolorystycznie - żółty, czerwony.

Kupiłem do pokoju papużki. - Wszystko jakieś 3 miesiące pracy.

 

Poczułem się dużo lepiej. Warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...