Jump to content

Kobieta , która nos ma w kształcie krzyzyża z patyka


Bozena21
 Share

Recommended Posts

Bardzo zalezy mi na interpretację tego snu. Nie często śnię ,aleimam sny prorocze, tego snu nie mogę rozszyfrować.Śniło mi się przedwczoraj, że mieszkałam w swoim rodzinnym domu, koło ogrodzenia stała grupka osób. Wśród tych osób była kobieta i jej córka, której nie znam osobiście, ale ona jest chyba związana z kimś z kim się rozstałam, ale wciąż jest mi bardzo bliski. Zastanawiałam się co oni wszyscy tam robią, dlaczego stoją koło mojego domu. Postanowiłam jednak podejść do tej kobiety, zapytać się czy nie zrobić im herbaty lub kawy. Podeszłam do niej, ona się odwróciła, a ja zobaczyłam, że zamiast nosa ma patyk w kształcie nosa. Pomyślałam, że jest paskudna i obudziłam się. Ten sen nie daje mi spokoju. Nie mogę wprost zadzwonić do niego i zapytać czy coś się nie stało, nie wiem nawet czy on z nią jest. Ale te krzyż nie daje mi spokoju. Boje się, że coś złego się u niego dzieje. Nie jest mi obojętny jego los. Proszę pomóc mi zrozumieć ten sen.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen jest trudny i proszę aby moją intrpretację traktować raczej jako podpowiedź do właściwego znaczenia.

Moim zdaniem w tym śnie jest jeden ważny symbol a mianowicie symbol podejścia do ogrodzenia i ludzi stojących obok domu to tak jakbyś miała wyjśc poza schematy myślowe otworzyć sie na jakieś informacje z zewnątrz informacje od ludzi to moim zdaniem oznacza ta grupak osób przed domem, zresztą jest to zasygnalizowane chęcią zaproponowania kawy, herbaty to tak jakyś gdzieś w jakiejś rozmowie nazwijmy "na ploteczkach" z koleżanką dowiedziła sie istotnych wiadomości. Czego dotyczą wiadomości? Otóż sposobu postrzegania twojej "rywalki". Wiadość którą otzrymasz rzuci inne światło na ta kobietę - to jest ten nos w kształcie krzyża rozwijając znaczenie tego symbolu można by zasugerować że jej życie nastawine jest na cierpienie a wchodząc głębiej że "złapała" twojego byłego partnera na słowa "jaka to ja jestem biedna i nieszczęśliwa" a podkreśleniem tego moze byc jej córka czyli oprócz tego że "żlapała go an litość" to dołożyła jeszcz do tego litość nad dzieckiem - sztuczka kobieca stara jak świat.

Tak ja widzę ten sen i jego przesłanie a czy jest w tym chodź ziarnko prawdy to tylko ty możesz zweryfikować.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

To, że złapała go na litość to prawda, wątpię żebym cokolwiek dowiedziała się o niej. Staram się trzymać od nich z daleka, martwię się tylko, bo czemu ona mi sie przysniła, czemu nie on? Dlaczego jego przy niej nie było? Może wcale nie są razem?

Link to comment
Share on other sites

Sen dodatkowo może oznaczać wiadomość stąd ta propozycja kawy czy herbaty, pamietaj że nie ten wygrywa wojnę kto ma więcej wojska tylko ten kto ma leszych szpiegów. Czasem warto posłuchać plotek bo jak inaczej sie chcesz dowiedzieć czy sa razem?

A dlaczego nie on, bo to nie koncert życzeń - podświadomośc jest berdzoooooooooooooooooooooo wredna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...