Jump to content

Ja strzelec on baran


Guest izabelami
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Baran i Strzelec

 

 

Przygotujcie się na pełen zestaw zabawy, akcji, humoru, filozofii i podróży gdy tylko znajdziecie się w tej kombinacji znaków. Brzmi to jak bardzo dobre połączenie? - i takie właśnie jest! Możliwe ze Lew byłby odrobinę lepszym partnerem dla Barana, ale Strzelec to także świetny wybór.

 

Zauważcie, w jak niemal magiczny sposób znaki te są przyciągane ku sobie nawet podczas pierwszego spotkania. Jeśli w pomieszczeniu pełnym ludzi znajdzie się ta dwójka to najprawdopodobniej to i tak się odnajdą i rozpoczną rozmowę. Nie ma znaczenia, które z nich rozpocznie, rozmowa potoczy się w błyskawicznym tempie od samego początku.

 

Oba znaki lubią wychodzić naprzeciw zdarzeniom, są niezależne i kochają wolność. Ich podobne zachowania dobrze się uzupełniają. Baran może dostarczyć Strzelcowi potrzebnej dawki przygód i podróży. Te dwa ogniste znaki są miłośnikiem prawdy i nie tolerują niesprawiedliwości i kłamstwa. Ich myślenie jest podobne i będą w stanie omówić wszelkie tematy z łatwością.

 

Godnym odnotowania jest fakt, że są to znaki tryskające energią i angażujące się w wiele przedsięwzięć jednocześnie, co może prowadzić do lekkiego zabiegania i braku kontaktu z rzeczywistością. Niestety tej parze odrobinę brakuje praktycznego, namacalnego podejścia do rzeczywistości. Wszystko co zainicjuje Baran, Strzelec szybko zaadoptuje i będzie kontynuował. Znaki te stanowią doskonały zespół, niezależnie od zajęcia. Aktywność fizyczna, chodzenie, bieganie, lub trekking i generalnie podróże są wymarzonym sposobem spędzania wolnego czasu.

 

Pewna ilość wolności, nawet w wieloletnich związkach, jest będzie konieczna aby uniknąć uczucia osaczenia (szczególnie jest to ważne dla Strzelca). Znak ten ma trochę niespokojny charakter i wymaga częstych przerw, nawet jeśli jest to zwykle podniesienie się z krzesła, poruszanie się, by za chwilę usiąść ponownie - czasami tylko tyle potrzeba by przerwać monotonie, której nie lubi Strzelec.

 

Gdy tych dwoje rozmawia ze sobą, potrafią się naprawdę zrozumieć. Zrozumienie na podstawowym poziomie jest dla nich naturalne i rzadko na tej płaszczyźnie następują tarcia. Pamiętajcie, że oba znaki są w pewien sposób przywódcami - Baran chce kierować związkiem, a Strzelec jest panem samego siebie. Na szczęście te cechy nie są w opozycji. Ale ponad wszystko zawsze bądźcie wobec siebie szczerzy! :oczko:

 

źródło Horoskop partnerski - źródło wiedzy dla zakochanych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...