Skocz do zawartości

romans mojej siostry


tosca

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się, że podczas pracy jeżdżąc pomiędzy sklepami spotkałam moją siostrę. wyszłam od klientki i nagle jakby weszłam do pomieszczenia, które wyglądało jak w stanie surowym, dopiero co zbudowane - o standardowej wysokości, całe wybiałkowane, kompetnie bez mebli. były za to duże okna, jedno tarasowe, takie jak bardzo lubię i mnóstwo światła w środku, na zewnątrz świeciło mocno słońce. chyba na chwilę pojawiła się nasza mama, ale potem jej nie pamiętam. moja siostra zaczęła rozmowę, po chwili stanęła, spojrzała na mnie i powiedziała "wiesz, mam romans". okazało się że jest to syn chyba jednej z jej klientek (siostra pracuje w banku), dużo młodszy od niej, ale różnica 15 lat w ogóle nie robiła na niej wrażenia. kiedy zapytałam dlaczego się na to zdecydowała, powiedziała, że ten chłopak ma nieustającą gotowość seksualną, nie to co jej mąż, wyraziła się "wiesz, po prostu stoi mu w każdej pozycji i tak, i tak, i do góry nogami, i w poprzek.." :???:

nie przepadam za moim szwagrem ale żal mi sie go zrobiło i pełna obaw o rodzinę znowu znalazłam się w pracy.

co do pracy, to zawiadomiłam wczoraj szefa, że składam wypowiedzenie, natomiast moja siostra jest osobą bardzo wierzącą, ma dwójkę dzieci i takie sytuacje pasują do niej jak najmniej, jak również otwarte rozmowy o seksie.

sen nie byl chwilowy, mam wrażenie że trwał dość długo, a może po prostu był tak wyrazisty..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ma to związek z tym, że się przeprowadzam..? wlaśnie datego rezygnuję z pracy. jadę do innego kraju i nie wiem co mnie tam czeka... oprócz mojego mężczyzny, który tam jest:)

co do naszego związku, to ingeruje w niego jakaś "życzliwa" osoba, która stara sie zrobić wszystko żebym tam nie pojechała... i nie wiemy kto to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...