Jump to content

biała chusteczka higieniczna rzucana z góry schodów i ******ąca powoli na ziemie

Kubusiowa
 Share

Recommended Posts

śni mi sie że siedzę na schodach z moim ukochanym z którym nie mogę być razem ( on ma żonę ) . Siedzimy na schodach i przytualmy sie(on obejmuje mnie ramieniem, ja wtulam sie w niego, ) ukrywamy sie przed innymi na tych schodach. W dole widzimy ludzi oni nie widzą nas. Nagle ja niechcacy upuszczam z tych schodów bielutką jak śnieg chusteczkę higieniczną . Oboje obserwujemy jak powoli powoli spada ona za poręcz schodów, jak frunie i frunie a w końcu upada na ziemię . Wtedy kobieta będąca na dole widzi że coś spadło z góry spogląda na nas i przyjaźnie sie do nas uśmiecha.

czy ten upadek

białej husteczki ma jakieś symboliczne znaczenie ?

w rzeczywistym życiu kocham tego faceta ale zdaje sobie z tego sprawę że on ma rodzinę i gdy spotykam go w pracy tylko rozmawiamy , śmiejemy sie , radzimy sobie i żalimy jak coś idzie nie tak.Pracujemy ze sobą już 5 lat . Od początku coś do siebie czuliśmy, inni pracownicy też to widzieli. Potem jednak miałam narzeczonego . 2 miesiące temu rozstaliśmy sie . Od tygodnia znów śni mi sie mój przyjaciel z pracy. Znów czuje że ta miłość wróciła że znów go kocham. Wszystkie sny są podone , on mówi że mnie kocha , ja że jego ale jest to przeraźliwie smutne bo oboje wiemy nawet w śnie ! że nie możemy być razem. To takie przytłaczające.